Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wisła W. 10 25
2. Rudołtowice- Ćw. 10 23
3. JUWe 10 22
4. Chełm Śl. 10 20
5. Brzeźce (b) 10 20
6. ZET 10 19
7. Bojszowy 10 18
8. SIÓDEMKA 10 13
9. CZAPLA 10 12
10. ISKRA II 10 11
11. Woszczyce (b) 10 11
12. Studzionka 10 11
13. Frydek 10 8
14. Suszec (s) 10 7
15. Międzyrzecze 10 3
16. Jankowice 10 1
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodzik

20.10.2018,
Studzionka- pauza

Junior Młodszy

20.10.2018, 10:00
Wyry- Studzionka

Junior młodszy

Kadra juniorów młodszych w sezonie 2018/19

1. ... ...
2. ... ...
3. ... ...
4. ... ...

Terminarz 2018/19 runda wiosenna

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: PoprzedniaNastępna
1 kolejka
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 6:0 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 1 wrz, 11:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 0:2 MKS Lędziny MKS Lędziny 2 wrz, 11:00
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 0:1 UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry 3 wrz, 17:00
KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 10:1 LKS Czarków LKS Czarków 12 wrz, 17:15
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 1:1 SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 8 wrz, 11:00
LKS Czarków LKS Czarków 2:6 KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 8 wrz, 17:00
UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń 2:3 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 9 wrz
MKS Lędziny MKS Lędziny 5:3 KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 9 wrz, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 3:4 LKS Czarków LKS Czarków 14 wrz, 16:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 3:0 MKS Lędziny MKS Lędziny 15 wrz, 11:00
KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 5:1 UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń 16 wrz, 13:30
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 2:1 UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry 16 wrz, 14:30
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń 2:3 KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 22 wrz, 11:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 1:2 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 22 wrz, 11:00
MKS Lędziny MKS Lędziny 7:1 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 23 wrz, 11:00
UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry 6:2 KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 23 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 3:0 UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń 28 wrz, 16:30
w.o. goście nie dojechali na mecz
LKS Czarków LKS Czarków 0:6 MKS Lędziny MKS Lędziny 29 wrz, 16:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 3:3 SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 30 wrz, 11:00
KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 0:2 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 30 wrz, 12:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 3:0 UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry 30 wrz, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń 4:0 LKS Czarków LKS Czarków 6 paź, 11:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 1:4 KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 6 paź, 11:00
UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry 2:3 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 6 paź, 11:00
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 0:5 KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 8 paź, 16:30
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 2:3 SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 10 paź, 16:15
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 3:0 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 12 paź, 17:00
LKS Czarków LKS Czarków 3:4 UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry 13 paź, 10:00
MKS Lędziny MKS Lędziny 2:1 UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń 14 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry -:- LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 20 paź, 10:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- LKS Czarków LKS Czarków 20 paź, 11:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 21 paź, 11:00
UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry -:- MKS Lędziny MKS Lędziny 21 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń -:- UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry 27 paź
LKS Czarków LKS Czarków -:- SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 27 paź, 15:00
MKS Lędziny MKS Lędziny -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 28 paź, 11:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 28 paź, 12:30
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry -:- MKS Lędziny MKS Lędziny 3 lis, 10:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń 3 lis, 11:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 4 lis, 11:00
KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy -:- KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 4 lis, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka
UKS GOL Bieruń UKS GOL Bieruń -:- SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 10 lis
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA -:- KS SIÓDEMKA II Tychy KS SIÓDEMKA II Tychy 10 lis
LKS Czarków LKS Czarków -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 10 lis
UKS CZAPLA Kryry UKS CZAPLA Kryry -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 11 lis
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela

Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. KS POLONIA Łaziska Górne 7 18 6-0-1 27:8 +19
2. MKS Lędziny 6 15 5-0-1 22:8 +14
3. OKS ZET Tychy 5 10 3-1-1 10:9 +1
4. UKS CZAPLA Kryry 6 9 3-0-3 14:13 +1
5. LKS STUDZIONKA 6 9 3-0-3 13:19 -6
6. KS SIÓDEMKA II Tychy 6 9 3-0-3 25:15 +10
7. SKS FORTUNA Wyry 5 5 1-2-2 7:12 -5
8. GKS KRUPIŃSKI Suszec 5 4 1-1-3 5:10 -5
9. UKS GOL Bieruń 6 3 1-0-5 10:16 -6
10. LKS Czarków 6 3 1-0-5 10:33 -23
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rozbudowana

Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   KS POLONIA Łaziska Górne 7 18 6-0-1 27:8 +19 4 9 3-0-1 14:3 +11 3 9 3-0-0 13:5 +8
2. stay   MKS Lędziny 6 15 5-0-1 22:8 +14 3 9 3-0-0 14:5 +9 3 6 2-0-1 8:3 +5
3. stay   OKS ZET Tychy 5 10 3-1-1 10:9 +1 3 4 1-1-1 5:6 -1 2 6 2-0-0 5:3 +2
4. up (+2) UKS CZAPLA Kryry 6 9 3-0-3 14:13 +1 2 3 1-0-1 8:5 +3 4 6 2-0-2 6:8 -2 2 3 8:5
5. stay   LKS STUDZIONKA 6 9 3-0-3 13:19 -6 3 6 2-0-1 9:4 +5 3 3 1-0-2 4:15 -11 1 3 3:2
6. down (-2) KS SIÓDEMKA II Tychy 6 9 3-0-3 25:15 +10 3 6 2-0-1 15:4 +11 3 3 1-0-2 10:11 -1 1 0 2:6
7. up (+3) SKS FORTUNA Wyry 5 5 1-2-2 7:12 -5 2 0 0-0-2 0:6 -6 3 5 1-2-0 7:6 +1
8. down (-1) GKS KRUPIŃSKI Suszec 5 4 1-1-3 5:10 -5 3 1 0-1-2 3:7 -4 2 3 1-0-1 2:3 -1
9. down (-1) UKS GOL Bieruń 6 3 1-0-5 10:16 -6 3 3 1-0-2 8:6 +2 3 0 0-0-3 2:10 -8 1 3 4:0
10. down (-1) LKS Czarków 6 3 1-0-5 10:33 -23 3 0 0-0-3 5:16 -11 3 3 1-0-2 5:17 -12 1 0 0:4
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela krzyżowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. X 3:0 -:- 3:0 6:0 2:3
2. X 7:1 5:3 -:- 2:1
3. 0:2 X 2:1 -:- -:- 3:3
4. -:- X 2:3 6:2 -:-
5. Studzionka X -:- 3:0 3:0 3:4
6. -:- X 0:2 5:1 10:1
7. -:- 0:1 -:- 0:5 X
8. 1:4 1:2 1:1 X -:- -:-
9. 2:3 2:3 -:- -:- X 4:0
10. 2:6 0:6 -:- 3:4 -:- X
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela serii

Kolejka
1 2 3 4 5 6 7
1. W W W W W W P
2. W W P W W   W
3. P W W W R    
4. W   P W P P W
5. Studzionka P   P P W W W
6. W P W P P W  
7. P R     R P W
8.   R   P W P P
9.   P P P P W P
10. P P W   P P P
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy bramek

  • ...- ...