Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. ZET 2 6
2. Bojszowy 2 6
3. JUWe 2 6
4. Łaziska (b) 2 4
5. Chełm Śl. 2 4
6. Frydek 2 3
7. Studzionka 2 3
8. CZAPLA 2 3
9. Woszczyce 2 3
10. SIÓDEMKA 2 3
11. Kobiór (b) 2 1
12. Suszec 2 1
13. Międzyrzecze 1 0
14. Brzeźce 1 0
15. Jankowice 2 0
16. ISKRA II 2 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodzik

10.11.2018, 09:00
Studzionka- Pniówek 0:10

Junior Młodszy

10.11.2018, 13:00
Studzionka- Siódemka 0:2

Młodzik

Kadra Młodzików w sezonie 2018/19

1. ... ...
2. ... ...
3. ... ...
4. ... ...

Terminarz 2018/19 runda wiosenna

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: PoprzedniaNastępna
1 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 0:4 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 31 sie, 17:00
Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 1:5 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 1 wrz
GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 7:0 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 1 wrz, 10:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 4:1 UKS Warszowice UKS Warszowice 2 wrz
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 3:3 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 8 wrz
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 17:0 Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 8 wrz, 11:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 7:1 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 9 wrz
Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 1:3 GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 9 wrz, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 1:4 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 14 wrz, 17:00
Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 2:12 Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 15 wrz
UKS Warszowice UKS Warszowice 5:4 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 15 wrz, 16:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 4:0 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 16 wrz
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 0:6 KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 21 wrz, 17:00
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 10:0 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 22 wrz, 11:00
GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 22:0 Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 23 wrz
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 6:1 UKS Warszowice UKS Warszowice 23 wrz, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 2:1 Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 28 wrz, 17:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 1:2 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 29 wrz
UKS Warszowice UKS Warszowice 1:5 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 29 wrz, 13:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 3:1 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 30 wrz
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 0:2 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 5 paź, 16:30
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 14:0 UKS Warszowice UKS Warszowice 6 paź, 11:00
GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 12:0 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 7 paź
Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 0:4 KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 7 paź, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 1:1 Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 12 paź, 16:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 5:2 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 13 paź
UKS Warszowice UKS Warszowice 0:1 Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 13 paź, 16:00
KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 0:5 GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 14 paź
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 5:1 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 14 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 0:19 KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 20 paź
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 2:1 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 20 paź, 11:00
GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 28:0 UKS Warszowice UKS Warszowice 21 paź, 11:00
Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 2:1 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 21 paź, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 0:6 MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 26 paź, 16:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 10:0 Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 27 paź
GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 7:0 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 28 paź
UKS Warszowice UKS Warszowice 1:2 Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 4 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 1:4 KS POLONIA Łaziska Górne KS POLONIA Łaziska Górne 26 paź, 16:00
Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 0:9 UMKS Goczałkowice Zdrój UMKS Goczałkowice Zdrój 3 lis, 11:30
GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 4:3 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 4 lis
Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 0:1 LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 4 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 11:0 Jankowice- dziewczyny Jankowice- dziewczyny 10 lis
LKS STUDZIONKA LKS STUDZIONKA 0:10 GKS PNIÓWEK Pawłowice GKS PNIÓWEK Pawłowice 10 lis
MKS ISKRA Pszczyna MKS ISKRA Pszczyna 8:1 Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 10 lis, 11:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 2:5 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 10 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela

Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. GKS PNIÓWEK Pawłowice 9 27 9-0-0 98:4 +94
2. KS POLONIA Łaziska Górne 9 24 8-0-1 51:9 +42
3. MKS ISKRA Pszczyna 9 21 7-0-2 63:13 +50
4. LKS ZNICZ Jankowice 9 13 4-1-4 40:18 +22
5. UMKS Goczałkowice Zdrój 9 12 4-0-5 24:27 -3
6. LKS STUDZIONKA 9 12 4-0-5 17:32 -15
7. Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 9 9 3-0-6 18:31 -13
8. LKS Rudołtowice 9 8 2-2-5 13:41 -28
9. Jankowice- dziewczyny 9 4 1-1-7 6:97 -91
10. UKS Warszowice 9 3 1-0-8 11:69 -58
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rozbudowana

Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   GKS PNIÓWEK Pawłowice 9 27 9-0-0 98:4 +94 6 18 6-0-0 80:3 +77 3 9 3-0-0 18:1 +17
2. stay   KS POLONIA Łaziska Górne 9 24 8-0-1 51:9 +42 5 12 4-0-1 18:8 +10 4 12 4-0-0 33:1 +32
3. stay   MKS ISKRA Pszczyna 9 21 7-0-2 63:13 +50 6 18 6-0-0 56:3 +53 3 3 1-0-2 7:10 -3
4. up (+2) LKS ZNICZ Jankowice 9 13 4-1-4 40:18 +22 6 13 4-1-1 36:8 +28 3 0 0-0-3 4:10 -6
5. down (-1) UMKS Goczałkowice Zdrój 9 12 4-0-5 24:27 -3 0 0 0-0-0 0:0 0 9 12 4-0-5 24:27 -3 1 3 2:0
6. down (-1) LKS STUDZIONKA 9 12 4-0-5 17:32 -15 4 0 0-0-4 0:24 -24 5 12 4-0-1 17:8 +9 1 0 0:2
7. stay   Nowy MKS SOKÓŁ Orzesze 9 9 3-0-6 18:31 -13 4 3 1-0-3 3:9 -6 5 6 2-0-3 15:22 -7
8. stay   LKS Rudołtowice 9 8 2-2-5 13:41 -28 5 4 1-1-3 5:14 -9 4 4 1-1-2 8:27 -19
9. stay   Jankowice- dziewczyny 9 4 1-1-7 6:97 -91 4 0 0-0-4 3:45 -42 5 4 1-1-3 3:52 -49
10. stay   UKS Warszowice 9 3 1-0-8 11:69 -58 5 3 1-0-4 9:17 -8 4 0 0-0-4 2:52 -50
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela krzyżowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Pniówek X 7:0 4:3 7:0 12:0 22:0 28:0
2. Łaziska 0:5 X 3:1 4:0 7:1 4:1
3. Pszczyna X 2:1 5:1 8:1 10:0 17:0 14:0
4. Jankowice X 1:2 5:2 10:0 3:3 11:0 6:1
5. Goczałkowice X
6. Studzionka 0:10 0:6 0:6 0:2 X
7. Orzesze 1:3 0:4 2:1 0:1 X
8. Rudołtowice 1:4 0:4 1:4 2:1 X 1:1
9. Jankowice (dz) 0:19 0:9 1:5 2:12 X
10. Warszowice 5:4 1:5 0:1 2:5 1:2 X
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela serii

Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. Pniówek W W   W   W W W W W W
2. Łaziska W W W W W W P W   W  
3. Pszczyna P W   W P W W W W   W
4. Jankowice   R P W P   W P W P W
5. Goczałkowice W P P   W W P P P W  
6. Studzionka W   W P W P P   P W P
7. Orzesze   P W   P P W W P P P
8. Rudołtowice P R P P W P R     P W
9. Jankowice (dz) P P P P     R P W P P
10. Warszowice P   W P P P P P P   P
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy bramek

  • ...- ...