Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Orliki

Kadra orlików w sezonie 2017/18

1. ... ...
2. ... ...
3. ... ...
4. ... ...

Terminarz 2017/18

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: PoprzedniaNastępna
1 kolejka
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 12:1 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 2 wrz, 11:00
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 15:6 LKS Studzionka LKS Studzionka 2 wrz, 11:00
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 3:20 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 3 wrz
LKS Mizerów LKS Mizerów 2:5 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 3 wrz
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 6:5 UKS Warszowice UKS Warszowice 12 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
LKS Studzionka LKS Studzionka 6:3 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 9 wrz
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 6:6 LKS Mizerów LKS Mizerów 9 wrz
UKS Warszowice UKS Warszowice 7:5 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 9 wrz, 15:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 4:7 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 10 wrz, 10:30
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 6:5 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 20 paź, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 10:3 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 15 wrz, 16:30
LKS Mizerów LKS Mizerów 2:14 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 16 wrz, 10:00
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 18:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 16 wrz, 10:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 7:6 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 17 wrz, 12:30
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 6:6 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 17 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 28:0 UKS Warszowice UKS Warszowice 23 wrz
LKS Mizerów LKS Mizerów 7:9 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 23 wrz, 10:00
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 7:4 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 25 wrz, 16:30
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 2:17 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 5 paź, 17:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 2:5 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 17 paź, 17:45
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 4:8 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 30 wrz, 10:00
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 7:5 LKS Mizerów LKS Mizerów 30 wrz, 11:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 6:3 LKS Studzionka LKS Studzionka 30 wrz, 15:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 2:6 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 1 paź, 11:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 7:8 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 6 paź, 16:15
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
LKS Mizerów LKS Mizerów 9:2 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 6 paź, 16:45
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 3:6 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 7 paź, 11:00
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 24:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 7 paź, 12:00
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 3:10 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 8 paź
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 8:1 UKS Warszowice UKS Warszowice 13 paź, 18:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 2:6 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 14 paź
LKS Studzionka LKS Studzionka 4:13 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 14 paź
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 2:5 LKS Mizerów LKS Mizerów 14 paź, 10:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 5:10 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 14 paź, 15:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 0:8 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 15 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 10:4 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 21 paź
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 6:3 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 21 paź, 11:00
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 15:2 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 21 paź, 11:00
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 18:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 22 paź
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 7:9 UKS Warszowice UKS Warszowice 22 paź
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 5:7 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 28 paź, 10:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 4:11 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 28 paź, 12:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 3:5 LKS Mizerów LKS Mizerów 28 paź, 15:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 1:7 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 19 lis, 10:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 1:30 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 19 lis, 10:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 8:3 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 4 lis
LKS Mizerów LKS Mizerów 5:2 LKS Studzionka LKS Studzionka 4 lis, 10:00
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 4:7 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 4 lis, 11:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 9:0 UKS Warszowice UKS Warszowice 4 lis, 11:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 3:11 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 5 lis, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 12:2 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 8 lis, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 3:7 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 11 lis
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 2:16 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 11 lis, 10:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 2:4 LKS Mizerów LKS Mizerów 11 lis, 12:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 6:15 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 11 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela

Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. TRÓJKA Czechowice Dz. 10 30 10-0-0 164:24 +140
2. FOOTBALL PROJECT Suszec 10 25 8-1-1 86:40 +46
3. UKS SPS Wola II 10 25 8-1-1 97:45 +52
4. MKS ISKRA Pszczyna II 10 21 7-0-3 76:37 +39
5. LKS Mizerów 10 16 5-1-4 50:52 -2
6. LKS Rudołtowice 10 12 4-0-6 65:57 +8
7. UKS CHAMPIONS Rybnik 10 9 3-0-7 51:65 -14
8. UKS Warszowice 10 9 3-0-7 42:96 -54
9. AKS NADWIŚLAN Góra 10 7 2-1-7 43:94 -51
10. LKS Wisła Wielka 10 6 2-0-8 30:103 -73
11. LKS Studzionka 10 3 1-0-9 25:116 -91
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rozbudowana

Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   TRÓJKA Czechowice Dz. 10 30 10-0-0 164:24 +140 4 12 4-0-0 70:7 +63 6 18 6-0-0 94:17 +77
2. stay   FOOTBALL PROJECT Suszec 10 25 8-1-1 86:40 +46 4 12 4-0-0 43:11 +32 6 13 4-1-1 43:29 +14 1 1 6:6
3. stay   UKS SPS Wola II 10 25 8-1-1 97:45 +52 5 10 3-1-1 45:25 +20 5 15 5-0-0 52:20 +32 1 1 6:6
4. stay   MKS ISKRA Pszczyna II 10 21 7-0-3 76:37 +39 6 12 4-0-2 47:21 +26 4 9 3-0-1 29:16 +13
5. stay   LKS Mizerów 10 16 5-1-4 50:52 -2 5 6 2-0-3 25:32 -7 5 10 3-1-1 25:20 +5
6. stay   LKS Rudołtowice 10 12 4-0-6 65:57 +8 5 3 1-0-4 31:36 -5 5 9 3-0-2 34:21 +13
7. stay   UKS CHAMPIONS Rybnik 10 9 3-0-7 51:65 -14 5 3 1-0-4 20:28 -8 5 6 2-0-3 31:37 -6 1 3 8:1
8. stay   UKS Warszowice 10 9 3-0-7 42:96 -54 5 6 2-0-3 27:38 -11 5 3 1-0-4 15:58 -43 1 0 1:8
9. stay   AKS NADWIŚLAN Góra 10 7 2-1-7 43:94 -51 6 1 0-1-5 25:69 -44 4 6 2-0-2 18:25 -7
10. stay   LKS Wisła Wielka 10 6 2-0-8 30:103 -73 6 6 2-0-4 19:66 -47 4 0 0-0-4 11:37 -26
11. stay   LKS Studzionka 10 3 1-0-9 25:116 -91 4 3 1-0-3 14:30 -16 6 0 0-0-6 11:86 -75
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela krzyżowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. Czechowice Dz. X 8:3 10:4 28:0 24:0
2. Suszec X 6:5 12:2 7:4 18:0
3. Wola II 2:6 6:6 X 7:5 15:2 15:6
4. Pszczyna II 7:8 3:6 X 6:3 12:1 9:0 10:3
5. Mizerów 2:14 2:5 7:9 X 9:2 5:2
6. Rudołtowice 2:16 4:8 5:7 2:5 X 18:0
7. Rybnik 4:11 4:7 2:4 2:5 X 8:1
8. Warszowice 5:10 6:15 3:5 7:5 X 6:3
9. Góra 3:20 2:17 6:6 3:10 4:7 7:9 X
10. Wisła Wielka 1:30 0:8 3:11 7:6 6:5 2:6 X
11. Studzionka 3:7 4:13 1:7 6:3 X
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela serii

Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. Czechowice Dz. W   W W W W W W W W W
2. Suszec W W R W W   W W W P W
3. Wola II W W R W W W P W W   W
4. Pszczyna II W P W W P P W W   W W
5. Mizerów P R P P P W W   W W W
6. Rudołtowice   P W W P W P P P W P
7. Rybnik P P P P   W W P P W P
8. Warszowice P W   P W P P W P P P
9. Góra P R P P W P   P W P P
10. Wisła Wielka W P W P P P P P P P  
11. Studzionka P W P   P P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy bramek

  • ...- ...