Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Trampkarze

Kadra trampkarzy w sezonie 2017/18

1. ... ...
2. ... ...
3. ... ...
4. ... ...

Terminarz 2017/18

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: PoprzedniaNastępna
1 kolejka
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 4:3 LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 2 wrz, 11:00
LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 3:5 LKS Mizerów LKS Mizerów 5 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 2:11 SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 9 wrz, 11:00
LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 1:3 LKS Studzionka LKS Studzionka 9 wrz, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 1:1 LKS Mizerów LKS Mizerów 16 wrz, 11:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 6:1 LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 17 wrz, 11:00
R. Leśnik- 2, D. Foks- 2, P. Szczepański, Ł. Kijonka
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
LKS Mizerów LKS Mizerów 2:0 LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 24 wrz, 12:00
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 5:3 LKS Studzionka LKS Studzionka 18 paź, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
LKS Studzionka LKS Studzionka 3:1 LKS Mizerów LKS Mizerów 1 paź, 11:00
R. Leśnik (29'), (61'), (65')
LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 8:2 LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 1 paź, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
LKS Mizerów LKS Mizerów 4:4 LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 7 paź, 12:00
LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 0:1 SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 8 paź, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 3:0 LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 14 paź, 11:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 4:3 LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 15 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
LKS Mizerów LKS Mizerów 4:1 SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 21 paź, 12:00
LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 1:9 LKS Studzionka LKS Studzionka 22 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
LKS Studzionka LKS Studzionka 4:3 SKS FORTUNA Wyry SKS FORTUNA Wyry 12 lis, 11:00
LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 6:2 LKS Mizerów LKS Mizerów 12 lis, 13:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
LKS Mizerów LKS Mizerów 3:5 LKS Studzionka LKS Studzionka 4 lis, 12:00
LKS LEŚNIK Kobiór LKS LEŚNIK Kobiór 2:7 LKS SOKÓŁ Wola LKS SOKÓŁ Wola 5 lis, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela

Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. LKS Studzionka 8 21 7-0-1 37:18 +19
2. SKS FORTUNA Wyry 8 16 5-1-2 29:17 +12
3. LKS Mizerów 8 11 3-2-3 22:23 -1
4. LKS SOKÓŁ Wola 8 9 3-0-5 28:20 +8
5. LKS LEŚNIK Kobiór 8 1 0-1-7 15:53 -38
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rozbudowana

Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   LKS Studzionka 8 21 7-0-1 37:18 +19 4 12 4-0-0 17:8 +9 4 9 3-0-1 20:10 +10
2. stay   SKS FORTUNA Wyry 8 16 5-1-2 29:17 +12 4 10 3-1-0 13:7 +6 4 6 2-0-2 16:10 +6
3. stay   LKS Mizerów 8 11 3-2-3 22:23 -1 4 7 2-1-1 13:10 +3 4 4 1-1-2 9:13 -4
4. stay   LKS SOKÓŁ Wola 8 9 3-0-5 28:20 +8 4 6 2-0-2 15:8 +7 4 3 1-0-3 13:12 +1
5. stay   LKS LEŚNIK Kobiór 8 1 0-1-7 15:53 -38 4 0 0-0-4 8:32 -24 4 1 0-1-3 7:21 -14
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela krzyżowa

1 2 3 4 5
1. Studzionka X 4:3 3:1 4:3 6:1
2. Wyry 5:3 X 1:1 4:3 3:0
3. Mizerów 3:5 4:1 X 2:0 4:4
4. Wola 1:3 0:1 6:2 X 8:2
5. Kobiór 1:9 2:11 3:5 2:7 X
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela serii

Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Studzionka   W W P W   W W W W
2. Wyry W W R W   W W P P  
3. Mizerów W   R W P R   W P P
4. Wola P P   P W P P   W W
5. Kobiór P P P   P R P P   P
powered by © Tabelkownik 1.5

Baraż o awans do III ligi wojewódzkiej C2 gr.5- LKS Studzionka- UKS GROM Świerczyniec 3:6 (awans UKS GROM Świerczyniec)

Strzelcy bramek

  • ...- ...