Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Skat

W styczniu 2007 roku przy klubie powstała sekcja skata. Ludowy Klub Sportowy "KIBIC" Studzionka- taką oficjalną nazwę przyjeła drużyna zgłoszona do rozgrywek Ligi Okręgowej okregu Tychy Polskiego Związku Skata.

W kadrze LKS "KIBIC" Studzionka w sezonie 2007 i 2008 znaleźli się:

  1. Feliks Pietryja- kapitan drużyny
  2. Tadeusz Kaminski
  3. Henryk Sojka
  4. Paweł Spyra
  5. Jan Chrapeć
  6. Jacek Mrzyk
  7. Stanisław Kasza
  8. Marian Wieczorek

Tyska Liga Okręgowa, tabela końcowa- rok 2007

l.p. dużyna punkty duże punkty małe
1. LZS Miedźna 78 70505
2. SOKÓŁ Imielin III 75 69308
3. SOKÓŁ Imielin 69 70003
4. NADWIŚLAN Góra 69 68350
5. SOKÓŁ Imielin II 69 68066
6. STOWARZYSZENIE Tychy- Żwaków 67 66977
7. SKAT CLUB BIS Tychy II 65 65184
8. SKAT TS Pszczyna 64 67006
9. ENERGETYK Łaziska 64 66709
10. JORGUŚ Tychy Czułów 64 65243
11. FILAR Orzesze 62 63890
12. DĄBki Mościska II 61 63343
13. LKS Łąka 59 62579
14. OSP Lędziny II 57 63246
15. LKS KIBIC Studzionka 56 64410
16. CEZAB Piasek 55 51934
17. KLIMONT Lędziny 49 55721
18. WIEDEŃSKA Tychy 48 58309
19. MKS ISKRA Pszczyna 45 42483

Tyska Liga Okręgowa, tabela końcowa- rok 2008

l.p. drużyna punkty duże punkty małe
1. ENERGETYK Łaziska 87 70964
2. NADWIŚLAN Góra 86 71242
3. CEZAB Piasek 86 69772
4. TS Pszczyna III 85 68065
5. STOWARZYSZENIE Tychy- Żwaków 83 68434
6. SKAT CLUB BIS Tychy II 82 65669
7. DĄBki Mościska II 81 69272
8. UNIA Bieruń II 77 64708
9. BAR GOL Tychy 76 64736
10. KS Imielin II 74 65646
11. MOSiR Cieszyn 74 64831
12. LEŚNA Bieruń 73 65503
13. LKS Łąka 72 65133
14. ORKAN Mikołów- Kamionka II 72 63772
15. SOKÓŁ Imielin II 72 62560
16. FILAR Orzesze 70 64060
17. INSTALBUD Jankowice 65 61900
18. LKS KIBIC Studzionka 63 58119
19. SKAT KLUB Czułowianka 61 61666
20. U PRZEWOŹNIKA Tychy 61 60474
21. TS Pszczyna II 60 58687
22. MAXI Chełm Śl. 60 55281
23. KLIMONT Lędziny 54 44205
24. OSP Lędziny II 53 50468
25. MULTI- FORM II 21 26727

Kadra LKS "KIBIC" Studzionka w sezonie 2009

  1. Feliks Pietryja- kapitan drużyny
  2. Tadeusz Kaminski
  3. Henryk Sojka
  4. Jacek Mrzyk
  5. Damian Mrzyk
  6. Mariusz Mrzyk
  7. Jerzy Nowok
  8. Józef Osiński

Tyska Liga Okręgowa, tabela końcowa- rok 2009

l.p. drużyna punkty duże punkty małe
1. ORKAN Mikołów- Kamionka II 73 64395
2. KWK BOLESŁAW ŚMIAŁY Łaziska II 72 60912
3. INSTALBUD Jankowice I 70 61909
4. INSTALBUD Jankowice II 69 59245
5. Dąbki Mościska II 66 60326
6. LKS KIBIC Studzionka 66 57248
7. STOWARZYSZENIE Żwaków 65 59579
8. KS CZUŁOWIANKA Tychy 65 57873
9. SK STARA POCZTA 64 56395
10. LEŚNA Bieruń I 63 57385
11. MAXI Chełm Śl. 62 57454
12. FILAR Orzesze 60 55423
13. UNIA Bieruń II 40 37318
14. LEŚNA Bieruń II 59 56253
15. POD JABŁONIĄ Tychy 56 53656
16. UNIA Bieruń I 56 53174
17. LKS Łąka 55 55287
18. SOKÓŁ Imielin II 55 54835
19. KS MOSiR Cieszyn 54 53692
20. SK Imielin II 54 51282

Tyska Liga Okręgowa, tabela końcowa- rok 2010

l.p. drużyna punkty duże punkty małe
1. LEŚNA Bieruń 75 62206
2. STOWAŻYSZENIE Żwaków 70 65426
3. KS MOSiR Cieszyn 69 63938
4. POD JABŁONIĄ Tychy 68 60878
5. GOL-BAR Tychy 67 61911
6. LEŚNA Bieruń III 66 60617
7. SK Imielin II 65 57867
8. OSP Lędziny II 63 58519
9. FILAR Orzesze 63 56524
10. DĄBKI Mościska II 62 57888
11. UNIA Bieruń 62 56925
12. SOKÓŁ Wola II 61 61935
13. SK STARA POCZTA 61 60170
14. UNIA Bieruń II 61 58243
15. LKS KIBIC Studzionka 61 57069
16. KS CZUŁOWIANKA Tychy 60 57732
17. INSTALBUD Jankowice II 60 54754
18. SOKÓŁ Imielin II 59 55952
19. MULTI-FORM II 59 55876
20. CEZAB Piasek II 58 59198
21. MULTI-FORM II (II) 58 55678
22. STOWAŻYSZENIE Żwaków II 57 56231
23. LKS Łąka 55 59863
24. LEŚNA Bieruń II 55 54390
25. RAKI Gostyń 52 50641
26. STAL Chełm Śląski 49 54195
27. KS MOSiR Cieszyn II 43 46090
28. KS ENERGETYK PKE Jaworzno 41 47162

Terminarz ligowy 2010

  • 13.02.2010 LEŚNA Bieruń- DK Gamma Bieruń
  • 14.03.2010 SK STARA POCZTA- Hotel Stara Poczta Tychy
  • 23.05.2010 OSP Lędziny- Lędziny
  • 12.06.2010 UNIA Bieruń- DK Gamma Bieruń
  • 12.09.2010 SOKÓŁ Imielin- DK SOKOLNIA Imielin
  • 03.10.2010 LKS KIBIC Studzionka- OSP Studzionka

Wiecej o rozgrywkach i samym skacie znajdziecie na oficjalnej stronie Polskiego Związku Skata