Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 71 118 - 28 22 5 3
2. OGRODNIK Cielmice 30 70 71 - 24 22 4 4
3. KS PIAST Bieruń Nowy 30 63 79 - 40 20 3 7
4. PUKKS CHRZCICIEL Tychy 30 63 84 - 43 20 3 7
5. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 55 76 - 54 17 4 9
6. OKS ZET Tychy 30 54 76 - 65 16 6 8
7. OKS JUW-e Jaroszowice 30 48 54 - 42 15 3 12
8. LKS Goczałkowice 30 41 44 - 68 13 2 15
9. LKS Studzionka 30 37 48 - 49 10 7 13
10. LKS Gardawice 30 37 46 - 74 10 7 13
11. GKS Tychy II 30 35 63 - 65 11 2 17
12. SKS FORTUNA Wyry 30 35 57 - 59 10 5 15
13. LKS Studzienice 30 28 47 - 91 9 1 20
14. KS POLONIA Łaziska II 30 26 53 - 82 8 2 20
15. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 30 20 35 - 54 6 2 22
16. LKS OGIEŃ Wola 30 8 32 - 145 2 2 26

Juniorzy TLJ B1

1. LKS Studzionka 16 38 45 - 17
2. MKS SOKÓŁ Orzesze 16 33 44 - 22
3. LKS Gardawice 16 28 37 - 26
4. UKS CZAPLA Kryry 16 25 39 - 32
5. KS UNIA Bieruń Stary 16 24 42 - 30
6. OKS ZET Tychy 16 22 30 - 29
7. LKS Krzyżowice 16 13 28 - 59
8. LKS Warszowice 16 11 24 - 50
9. GLKS LEŚNIK Kobiór 16 15 15 - 39

Trampkarze starsi- tabela po rundzie jesiennej

1. LKS Brzeźce 8 22 62 - 5
2. LKS Studzienice 8 21 64 - 4
3. UKS JOSIENIEC Radostowice 8 18 35 - 17
4. LKS Mizerów 8 14 21 - 14
5. LKS Wisła Wielka 8 13 23 - 18
6. LKS Rudołtowice 8 5 7 - 27
7. LKS Miedźna 8 5 13 - 34
8. LKS Wisła Mała 8 3 8 - 66
9. LKS Studzionka 8 2 5 - 53

Trampkarze starsi- tabela po rundzie wiosennej

1. UKS CZAPLA Kryry 10 26 37 - 10
2. LKS Mizerów I 10 25 26 - 10
3. LKS Goczałkowice 10 21 29 - 12
4. LKS NADWIŚLAN Góra 10 18 22 - 15
5. UKS JOSIENIEC Radostowice 10 16 24 - 18
6. LKS ZNICZ Jankowice 10 14 29 - 33
7. LKS Rudołtowice 10 13 18 - 18
8. LKS Studzionka 10 11 17 - 29
9. LKS Wisła Wielka 10 7 17 - 22
10. LKS Miedźna 10 4 15 - 31
11. LKS Wisła Mała 10 2 7 - 43