Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wisła W. 11 28
2. JUWe 11 25
3. Chełm Śl. 11 23
4. Brzeźce (b) 11 23
5. Rudołtowice- Ćw. 11 23
6. ZET 11 19
7. Bojszowy 11 18
8. Woszczyce (b) 11 14
9. ISKRA II 11 14
10. SIÓDEMKA 11 13
11. CZAPLA 11 13
12. Studzionka 11 11
13. Frydek 11 8
14. Suszec (s) 11 8
15. Jankowice 11 4
16. Międzyrzecze 11 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodzik

20.10.2018,
Studzionka- pauza

Junior Młodszy

20.10.2018, 10:00
Wyry- Studzionka 1:4

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. GKS Tychy II 30 73 110 - 19 23 4 3
2. LKS Studzionka 30 69 73 - 31 22 3 5
3. KS PIAST Bieruń Nowy 30 67 68 - 30 22 1 7
4. LKS Łąka 30 65 66 - 36 20 5 5
5. LKS ZNICZ Jankowice 30 64 85 - 38 20 4 6
6. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 45 39 - 37 13 6 11
7. SKS FORTUNA Wyry 30 40 60 - 60 12 4 14
8. LKS Wisła Wielka 30 37 50 - 61 10 7 13
9. OKS ZET Tychy 30 37 51 - 62 11 4 15
10. LKS Goczałkowice 30 35 50 - 66 10 5 15
11. OKS JUW-e Jaroszowice 30 32 33 - 53 8 8 14
12. KS POLONIA Łaziska II 30 32 58 - 84 9 5 16
13. GTS Bojszowy II 30 26 42 - 74 7 5 18
14. LKS Gardawice 30 25 38 - 85 8 1 21
15. GLKS LEŚNIK Kobiór 30 21 37 - 74 5 6 19
16. LKS Studzienice 30 16 36 - 86 4 4 22

Juniorzy TLJA

1. MKS Lędziny 18 37 46 - 24
2. MKS ISKRA Pszczyna 18 33 54 - 31
3. KS PIAST Bieruń Nowy 18 29 44 - 48
4. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 18 28 28 - 19
5. LKS Studzionka 18 26 26 - 38
6. LKS NADWIŚLAN Góra 19 24 30 - 36
7. LKS SOKÓŁ Wola 18 23 23 - 24
8. OKS JUW-e Jaroszowice 18 21 27 - 35
9. GKS KRUPIŃSKI Suszec 18 20 33 - 32
10. GTS Bojszowy 18 15 22 - 46

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie jesiennej

1. LKS ZNICZ Jankowice 6 18 56 - 3
2. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 6 15 28 - 10
3. LKS Miedźna 6 9 18 - 19
4. LKS Wisła Wielka 6 9 19 - 14
5. LKS Studzionka 6 6 15 - 24
6. LKS Wisła Mała 6 4 9 - 44
7. LKS Rudołtowice 6 1 6 - 37

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. MKS Lędziny 9 24 38 - 8
2. LKS SOKÓŁ Wola 9 21 27 - 9
3. KS PIAST Bieruń Nowy 9 19 20 - 8
4. LKS NADWIŚLAN Góra 9 19 38 - 10
5. LKS Wisła Wielka 9 12 14 - 17
6. LKS Łąka 9 11 14 - 25
7. LKS Studzionka 9 9 15 - 33
8. LKS Miedźna 9 7 12 - 28
9. GLKS LEŚNIK Kobiór 9 5 9 - 37
10. GTS Bojszowy 9 4 13 - 25