Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wisła W. 6 16
2. Chełm Śl. 6 15
3. JUWe 6 14
4. Rudołtowice- Ćw. 6 14
5. ZET 6 13
6. Bojszowy 6 12
7. Brzeźce (b) 6 10
8. SIÓDEMKA 6 9
9. CZAPLA 6 8
10. Suszec (s) 6 6
11. ISKRA II 6 6
12. Frydek 6 5
13. Woszczyce (b) 6 4
14. Studzionka 6 3
15. Jankowice 6 1
16. Międzyrzecze 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodzik

21.09.2018, 17:00
Studzionka- Łaziska

Junior Młodszy

23.09.2018, 11:00
Lędziny- Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa okręgowa- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. GKS Krupiński Suszec 30 76 105 - 33 24 4 2
2. LKS Bełk 30 67 84 - 39 21 4 5
3. MKS Lędziny 30 60 72 - 42 18 6 6
4. KS UNIA Kosztowy 30 49 61 - 55 15 4 11
5. KS UNIA Bieruń Stary 30 48 60 - 43 14 6 10
6. LKS SOKÓŁ Wola 30 45 51 - 58 14 3 13
7. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 42 43 - 47 11 9 10
8. LKS JEDNOŚĆ Jejkowice 30 41 61 - 61 13 2 15
9. KS ENERGETYK ROW Rybnik II 30 40 62 - 78 12 4 14
10. LKS POGOŃ Imielin 30 39 42 - 47 11 6 13
11. KS ROZWÓJ Katowice II 30 32 38 - 50 8 8 14
12. LKS Studzionka 30 30 51 - 74 9 3 18
13. GKS Tychy II 30 29 35 - 53 8 5 17
14. LKS ORZEŁ Mokre 30 28 42 - 70 7 7 16
15. KS Żory 30 28 44 - 69 8 4 18
16. KS CZARNI Piasek 30 26 31 - 63 7 5 18

Juniorzy TLJA- tabela po rundzie jesiennej

1. MKS Lędziny 7 18 20 - 10
2. KS PIAST Bieruń Nowy 7 16 15 - 10
3. MKS ISKRA Pszczyna 7 15 22 - 12
4. LKS SOKÓŁ Wola 7 15 23 - 8
5. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 7 7 11 - 14
6. LKS Studzionka 7 7 14 - 13
7. LKS NADWIŚLAN Góra 7 4 7 - 20
8. LKS Wisła Wielka 7 0 5 - 30

Juniorzy TLJA- 2- tabela po rundzie wiosennej

1. LKS SOKÓŁ Wola 10 21 28 - 13
2. KS PIAST Bieruń Nowy 10 18 27 - 24
3. LKS Studzienice 10 16 31 - 22
4. LKS Studzionka 10 16 14 - 20
5. OGRODNIK Cielmice 10 10 16 - 18
6. LKS Łąka 10 7 13 - 32

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie jesiennej

1. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 7 19 58 - 7
2. SKS FORTUNA Wyry 7 19 48 - 2
3. MKS SOKÓŁ Orzesze 7 15 41 - 39
4. APN GKS Tychy 7 12 40 - 19
5. LKS Mizerów II 7 9 28 - 22
6. LKS Studzionka 7 3 12 - 34
7. LKS Gardawice 7 3 9 - 46
8. LKS Krzyżowice 7 3 5 - 72

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. UKS Suszec 10 26 42 - 5
2. LKS Mizerów I 10 25 47 - 11
3. LKS Studzionka 10 13 33 - 25
4. LKS Wisła Mała 10 11 35 - 36
5. LKS Mizerów II 10 8 26 - 46
6. LKS Krzyżowice 10 3 15 - 75