Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa okręgowa- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. GKS Krupiński Suszec 30 76 105 - 33 24 4 2
2. LKS Bełk 30 67 84 - 39 21 4 5
3. MKS Lędziny 30 60 72 - 42 18 6 6
4. KS UNIA Kosztowy 30 49 61 - 55 15 4 11
5. KS UNIA Bieruń Stary 30 48 60 - 43 14 6 10
6. LKS SOKÓŁ Wola 30 45 51 - 58 14 3 13
7. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 42 43 - 47 11 9 10
8. LKS JEDNOŚĆ Jejkowice 30 41 61 - 61 13 2 15
9. KS ENERGETYK ROW Rybnik II 30 40 62 - 78 12 4 14
10. LKS POGOŃ Imielin 30 39 42 - 47 11 6 13
11. KS ROZWÓJ Katowice II 30 32 38 - 50 8 8 14
12. LKS Studzionka 30 30 51 - 74 9 3 18
13. GKS Tychy II 30 29 35 - 53 8 5 17
14. LKS ORZEŁ Mokre 30 28 42 - 70 7 7 16
15. KS Żory 30 28 44 - 69 8 4 18
16. KS CZARNI Piasek 30 26 31 - 63 7 5 18

Juniorzy TLJA- tabela po rundzie jesiennej

1. MKS Lędziny 7 18 20 - 10
2. KS PIAST Bieruń Nowy 7 16 15 - 10
3. MKS ISKRA Pszczyna 7 15 22 - 12
4. LKS SOKÓŁ Wola 7 15 23 - 8
5. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 7 7 11 - 14
6. LKS Studzionka 7 7 14 - 13
7. LKS NADWIŚLAN Góra 7 4 7 - 20
8. LKS Wisła Wielka 7 0 5 - 30

Juniorzy TLJA- 2- tabela po rundzie wiosennej

1. LKS SOKÓŁ Wola 10 21 28 - 13
2. KS PIAST Bieruń Nowy 10 18 27 - 24
3. LKS Studzienice 10 16 31 - 22
4. LKS Studzionka 10 16 14 - 20
5. OGRODNIK Cielmice 10 10 16 - 18
6. LKS Łąka 10 7 13 - 32

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie jesiennej

1. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 7 19 58 - 7
2. SKS FORTUNA Wyry 7 19 48 - 2
3. MKS SOKÓŁ Orzesze 7 15 41 - 39
4. APN GKS Tychy 7 12 40 - 19
5. LKS Mizerów II 7 9 28 - 22
6. LKS Studzionka 7 3 12 - 34
7. LKS Gardawice 7 3 9 - 46
8. LKS Krzyżowice 7 3 5 - 72

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. UKS Suszec 10 26 42 - 5
2. LKS Mizerów I 10 25 47 - 11
3. LKS Studzionka 10 13 33 - 25
4. LKS Wisła Mała 10 11 35 - 36
5. LKS Mizerów II 10 8 26 - 46
6. LKS Krzyżowice 10 3 15 - 75