Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 14 36
2. JUWe (s) 14 33
3. Studzienice 14 26
4. CZAPLA 14 24
5. ZET (s) 13 23
6. Rudołtowice- Ćw. 14 23
7. Studzionka 14 22
8. Wisła W. 12 22
9. Chełm Śl. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 14 19
11. ISKRA II 14 15
12. Frydek 13 15
13. SIÓDEMKA 14 14
14. Jankowice 14 13
15. Piasek (b) 14 7
16. Bojszowy (s) 13 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki)

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 17:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi)

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa okręgowa- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. LKS Bełk 30 75 112 - 25 24 3 3
2. MKS Lędziny 30 69 98 - 22 21 6 3
3. KS ENERGETYK ROW Rybnik II 30 66 87 - 34 19 9 2
4. GKS Tychy II 30 52 62 - 47 16 4 10
5. KS RYMER Rybnik 30 46 61 - 58 13 7 10
6. KS PIAST Bieruń Nowy (b) 30 43 65 - 37 11 10 9
7. OGRODNIK Cielmice (b) 30 42 40 - 58 12 6 12
8. GKS URANIA Ruda Śl. 30 42 69 - 56 11 9 10
9. GKS DĄB Gaszowice 30 41 54 - 61 12 5 13
10. LKS JEDNOŚĆ Jejkowice 30 38 69 - 73 11 5 14
11. KS UNIA Bieruń Stary 30 31 43 - 84 9 4 17
12. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 30 54 - 71 8 6 16
13. LKS SOKÓŁ Wola 30 28 38 - 74 7 7 6
14. LKS STRAŻAK Mikołów (b) 30 27 37 - 71 7 6 17
15. LKS Studzionka 30 23 44 - 95 6 5 19
16. KS NAPRZÓD Rydułtowy 30 19 25 - 92 5 4 21

LKS Studzionka II (klasa C)- tabela końcowa

1. LKS Woszczyce 14 31 48 - 30
2. LKS Mizerów 14 31 44 - 122
3. KS ABR Tychy 14 29 60 - 26
4. OGRODNIK Cielmice II 14 24 42 - 36
5. LKS Studzionka II 14 22 36 - 34
6. LKS Brzeźce 14 16 27 - 36
7. MKS SOKÓŁ Orzesze II 14 6 20 - 64
8. LKS Miedźna 14 5 15 - 44

Tyska Liga Juniorów Młodszych- tabela końcowa

1. LKS ZNICZ Jankowice 15 40 101 - 16
2. GKS PNIÓWEK Pawłowice 15 38 61 - 17
3. KS UNIA Bieruń St. 15 31 58 - 22
4. UKS GKS Tychy 8 16 33 - 14
5. GOSiR w Chełmie Śl. 15 14 33 - 47
6. CZAPLA w Kryrach 15 14 21 - 71
7. OKS JUWe Jaroszowice 15 12 29 - 52
8. OGRODNIK Tychy 15 10 21 - 69
9. LKS Studzionka 15 8 25 - 74

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie jesiennej

1. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 7 21 67 - 13
2. CZAPLA w Kryrach 7 15 24 - 23
3. LKS Mizerów 7 15 30 - 11
4. LKS Wisła Mała 7 13 33 - 10
5. MKS ISKRA Pszczyna 7 10 22 - 22
6. LKS Studzionka 7 6 14 - 29
7. UKS Warszowice 7 3 13 - 46
8. UKS Suszec 7 0 8 - 57

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. LKS Łąka 10 30 75 - 22
2. LKS Wisła Wielka 10 24 96 - 13
3. UMKS Goczałkowice Zdr. 10 22 57 - 26
4. MKS ISKRA Pszczyna 10 21 54 - 18
5. LKS Wisła Mała 10 16 58 - 39
6. LKS Frydek 10 15 51 - 47
7. NADWIŚLAN Góra 10 13 26 - 43
8. LKS Studzionka 10 10 29 - 58
9. LKS Rudołtowice- Ćw. 10 6 13 - 71
10. LKS Mizerów II 10 5 31 - 68
11. LKS Gardawice 10 0 6 - 91