Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. LKS Goczałkowice 30 67 87 - 37 20 7 3
2. LKS SOKÓŁ Wola (s) 30 65 75 - 36 19 8 3
3. OKS ZET Tychy 30 62 77 - 33 18 8 4
4. LKS Wisła Wielka 30 58 92 - 50 18 4 8
5. LKS Studzienice 30 48 74 - 61 14 6 10
6. LKS Studzionka 30 46 52 - 52 13 7 10
7. OKS JUWe Jaroszowice 30 45 61 - 41 13 6 11
8. SKS FORTUNA Wyry 30 41 57 - 57 11 8 11
9. LKS LEŚNIK Kobiór 30 37 51 - 61 10 7 13
10. KS SIÓDEMKA Tychy (b) 30 37 57 - 67 10 7 13
11. LKS Rudołtowice- Ćw. 30 35 65 - 58 10 5 15
12. UKS CZAPLA w Kryrach 30 33 53 - 73 8 9 13
13. UKS JOSIENIEC Radostowice (b) 30 33 52 - 68 8 9 13
14. LKS Gardawice 30 32 53 - 80 9 5 16
15. GKS KRUPIŃSKI Suszec II (b) 30 18 42 - 77 4 6 20
16. LKS Czarków 30 11 24 - 121 3 2 25

Po rundzie jesiennej drużyna juniorów młodszych LKS Studzionka zajmowała 3 miejsce w tabeli. Ponieważ w trakcie rundy jesiennej z rozgrywek wycofała się drużyna UKS GROM Świerczyniec rundę wiosenną rozegrano „od nowa”. Na zakończenie rundy wiosennej 4 pierwsze drużyny rozegrają mecze systemem pucharowym 1-4, 2-3 (mecz i rewanż). Zwycięzcy spotkają się w finale, przegrani w meczu o 3 miejsce.

Juniorzy młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. GKS PNIÓWEK Pawłowice 6 18 30 - 4
2. MKS ISKRA Pszczyna 6 13 34 - 8
3. LKS Rudołtowice-Ćw. 6 10 21 - 21
4. LKS Studzionka 6 9 14 - 14
5. OKS ZET Tychy 6 7 9 - 14
6. GTS Bojszowy 6 3 6 - 34
7. LKS Gardawice 6 1 5 - 26
  • Mecze półfinałowe:
  • LKS Studzionka- GKS PNIÓWEK Pawłowice 0:2, 2:6
  • MKS ISKRA Pszczyna- LKS Rudołtowice-Ćw. 6:0, 7:0
  • Mecz o 3 miejsce
  • LKS Rudołtowice-Ćw.- LKS Studzionka 6:1
  • Finał
  • GKS PNIÓWEK Pawłowice- MKS ISKRA Pszczyna 1:1, karne 3:0

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie jesiennej

1. LKS Łąka 4 10 16 - 5
2. GKS PNIÓWEK Pawłowice 4 9 14 - 7
3. MKS Lędziny 4 7 13 - 5
4. LKS Studzionka 4 3 5 - 15
5. NADWIŚLAN Góra 4 0 3 - 19

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. LKS Łąka 8 21 60 - 17
2. GKS PNIÓWEK Pawłowice 8 16 24 - 14
3. NADWIŚLAN Góra 8 15 30 - 12
4. GROM Świerczyniec 8 7 17 - 39
5. LKS Studzionka 8 0 5 - 54