Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Chełm Śl. 7 18
2. Wisła W. 7 16
3. JUWe 6 14
4. Rudołtowice- Ćw. 7 14
5. Brzeźce (b) 7 13
6. ZET 6 13
7. Bojszowy 6 12
8. SIÓDEMKA 7 12
9. CZAPLA 7 8
10. Woszczyce (b) 7 7
11. Suszec (s) 6 6
12. ISKRA II 7 6
13. Frydek 6 5
14. Studzionka 6 3
15. Jankowice 6 1
16. Międzyrzecze 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodzik

21.09.2018, 17:00
Studzionka- Łaziska 0:6

Junior Młodszy

23.09.2018, 11:00
Lędziny- Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. LKS Goczałkowice 30 67 87 - 37 20 7 3
2. LKS SOKÓŁ Wola (s) 30 65 75 - 36 19 8 3
3. OKS ZET Tychy 30 62 77 - 33 18 8 4
4. LKS Wisła Wielka 30 58 92 - 50 18 4 8
5. LKS Studzienice 30 48 74 - 61 14 6 10
6. LKS Studzionka 30 46 52 - 52 13 7 10
7. OKS JUWe Jaroszowice 30 45 61 - 41 13 6 11
8. SKS FORTUNA Wyry 30 41 57 - 57 11 8 11
9. LKS LEŚNIK Kobiór 30 37 51 - 61 10 7 13
10. KS SIÓDEMKA Tychy (b) 30 37 57 - 67 10 7 13
11. LKS Rudołtowice- Ćw. 30 35 65 - 58 10 5 15
12. UKS CZAPLA w Kryrach 30 33 53 - 73 8 9 13
13. UKS JOSIENIEC Radostowice (b) 30 33 52 - 68 8 9 13
14. LKS Gardawice 30 32 53 - 80 9 5 16
15. GKS KRUPIŃSKI Suszec II (b) 30 18 42 - 77 4 6 20
16. LKS Czarków 30 11 24 - 121 3 2 25

Po rundzie jesiennej drużyna juniorów młodszych LKS Studzionka zajmowała 3 miejsce w tabeli. Ponieważ w trakcie rundy jesiennej z rozgrywek wycofała się drużyna UKS GROM Świerczyniec rundę wiosenną rozegrano „od nowa”. Na zakończenie rundy wiosennej 4 pierwsze drużyny rozegrają mecze systemem pucharowym 1-4, 2-3 (mecz i rewanż). Zwycięzcy spotkają się w finale, przegrani w meczu o 3 miejsce.

Juniorzy młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. GKS PNIÓWEK Pawłowice 6 18 30 - 4
2. MKS ISKRA Pszczyna 6 13 34 - 8
3. LKS Rudołtowice-Ćw. 6 10 21 - 21
4. LKS Studzionka 6 9 14 - 14
5. OKS ZET Tychy 6 7 9 - 14
6. GTS Bojszowy 6 3 6 - 34
7. LKS Gardawice 6 1 5 - 26
  • Mecze półfinałowe:
  • LKS Studzionka- GKS PNIÓWEK Pawłowice 0:2, 2:6
  • MKS ISKRA Pszczyna- LKS Rudołtowice-Ćw. 6:0, 7:0
  • Mecz o 3 miejsce
  • LKS Rudołtowice-Ćw.- LKS Studzionka 6:1
  • Finał
  • GKS PNIÓWEK Pawłowice- MKS ISKRA Pszczyna 1:1, karne 3:0

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie jesiennej

1. LKS Łąka 4 10 16 - 5
2. GKS PNIÓWEK Pawłowice 4 9 14 - 7
3. MKS Lędziny 4 7 13 - 5
4. LKS Studzionka 4 3 5 - 15
5. NADWIŚLAN Góra 4 0 3 - 19

Trampkarze młodsi- tabela po rundzie wiosennej

1. LKS Łąka 8 21 60 - 17
2. GKS PNIÓWEK Pawłowice 8 16 24 - 14
3. NADWIŚLAN Góra 8 15 30 - 12
4. GROM Świerczyniec 8 7 17 - 39
5. LKS Studzionka 8 0 5 - 54