Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Sezon 1976/77- klasa C

1. LZS Bestwinka 18 31 61 - 17
2. UNIA II Bieruń St. 18 28 51 - 19
3. LZS Rudołtowice 18 25 64 - 43
4. LZS Golasowice 18 23 68 - 34
5. LZS Bojszowy Nowe 18 18 54 - 38
6. LZS Czarków 18 12 28 - 42
7. LZS Studzionka 18 11 30 - 51
8. LZS Jedlina 18 10 22 - 43
9. LZS Mizerów 18 10 20 - 67
10. LZS Brzeźce 18 5 16 - 53

Sezon 1977/78- klasa C

BRAK TABELI KOŃCOWEJ. Obok LZS Studzionka w grupie występowały: MZKS II Orzesze, LZS Bojszowy Nowe, LZS Rudołtowice, LZS Zasole, LZS Czarków, LZS Mizerów, LZS Golasowice, GÓRNIK II Czechowice- Dz., POLONIA II Łaziska, LZS Brzeźce, LZS Jedlina. Po rundzie jesiennej z rozgrywek wycofano LZS Studzionka i LZS Brzeźce z powodu nadmiernej ilości porażek przez w.o.

Sezon 1980/81- klasa C

1. UNIA II Bieruń St. 20 32 62 - 29
2. ZNICZ Jankowice 20 31 68 - 28
3. LZS Jedlina 20 31 49 - 28
4. LKS Zabrzeg 20 24 38 - 30
5. LZS Warszowice 20 22 62 - 49
6. LZS Studzionka 20 22 49 - 37
7. LZS Przecieszyn 20 20 36 - 46
8. LZS Studzienice 20 16 49 - 48
9. AKS II Mikołów 20 9 24 - 68
10. LZS Wola 20 7 25 - 63
11. LKS II Stara Wieś 20 4 13 - 54

Sezon 1981/82- klasa C

1. LZS Suszec 12 16 32 - 27
2. LZS Wola 12 15 35 - 23
3. LKS Zabrzeg 12 15 35 - 22
4. LZS Przecieszyn 12 13 26 - 19
5. LZS Studzionka 12 11 23 - 23
6. LZS Warszowice 12 10 27 - 33
7. LZS Studzienice 12 4 19 - 50

Sezon1982/83- klasa C (awans do klasy B)

1. LZS Studzionka 14 22 46 - 17
2. LZS Góra 14 20 49 - 21
3. LZS Warszowice 14 20 48 - 30
4. LZS Przecieszyn 14 16 35 - 23
5. LZS Miedźna 14 16 33 - 24
6. LZS Studzienice 14 13 34 - 35
7. LZS Pniówek 14 4 28 - 58
8. LZS Brzeźce 14 1 14 - 87

Sezon 1983/84- klasa B

1. GKS II Tychy 18 29 43 - 11
2. POLAM Brzezinka 18 24 40 - 23
3. ISKRA Pszczyna 18 21 51 - 30
4. CZUŁOWIANKA Tychy 18 19 44 - 30
5. LZS Suszec 18 19 28 - 33
6. FORTUNA Wyry 18 18 45 - 40
7. LZS Wisła Wielka 18 16 39 - 48
8. LZS Poręba 18 15 36 - 40
9. LZS Studzionka 18 15 31 - 50
10. LZS Warszowice 18 4 16 - 88

Sezon1984/85- klasa B (spadek do klasy C)

1. LZS Suszec 18 33 75 - 20
2. ISKRA Pszczyna 18 31 54 - 18
3. POLAM Brzezinka 18 20 44 - 40
4. LZS Poręba 18 18 27 - 31
5. FORTUNA Wyry 18 17 37 - 42
6. POGOŃ Imielin 18 16 42 - 36
7. CZUŁOWIANKA Tychy 18 13 29 - 36
8. LZS Wisła Wielka 18 13 31 - 53
9. LZS Studzienice 18 12 29 - 43
10. LZS Studzionka 18 5 21 - 56

Juniorzy

1. LZS Suszec 16 27 65 - 15
2. LZS Wisła Wielka 16 26 46 - 33
3. ISKRA Pszczyna 16 20 51 - 32
4. LZS Studzienice 16 17 35 - 27
5. POLAM Brzezinka 16 14 38 - 52
6. CZUŁOWIANKA Tychy 16 13 33 - 40
7. LZS Poręba 16 12 26 - 47
8. LZS Studzionka 16 12 25 - 59
9. POGOŃ Imielin 16 8 25 - 42

Sezon 1986/87- klasa C

1. MZKS II Orzesze 26 37 81 - 42
2. LZS Miedźna 26 37 74 - 41
3. LZS Ligota 26 37 92 - 37
4. POMOWIEC II Bestwina 26 36 59 - 31
5. LZS Bestwinka 26 35 77 - 32
6. LZS Pielgrzymowice 26 35 77 - 46
7. LZS Studzienice 26 28 63 - 52
8. JEDNOŚĆ II Kosztowy 26 23 40 - 58
9. LZS Mizerów 26 21 46 - 67
10. LZS Gilowice 26 19 58 - 69
11. LZS Brzeźce 26 16 48 - 91
12. LZS Jedlina 26 16 38 - 90
13. LZS Studzionka 26 13 38 - 90
14. ZRYW Pszczyna 26 11 36 - 112

Sezon 1987/88- klasa C

1. POLONIA Międzyrzecze 22 35 72 - 32
2. LZS Bestwinka 22 34 64 - 27
3. LZS Studzienice 22 33 58 - 25
4. LZS Jedlina 22 33 58 - 25
5. LZS Warszowice 22 29 62 - 30
6. JEDNOŚĆ II Kosztowy 22 27 52 - 33
7. DĄB Wisła Mała 22 24 73 - 41
8. LZS Pielgrzymowice 22 16 53 - 55
9. LZS Mizerów 22 11 34 - 65
10. ZRYW Pszczyna 22 9 31 - 89
11. LZS Gilowice 22 7 32 - 124
12. LZS Studzionka 22 6 21 - 80

Sezon 1991/92- trampkarze młodsi

1. GÓRNIK Brzeszcze 7 14 48 - 6
2. LKS Stara Wieś 7 10 33 - 15
3. LZS Studzionka 7 9 23 - 16
4. LKS Goczałkowice 7 8 16 - 16
5. GÓRNIK Czechowice 7 7 15 - 18
6. LKS Piasek 7 4 10 - 20
7. STRAŻAK Góra 7 2 10 - 24
8. LKS Łąka 7 2 3 - 34

TABELA PO RUNDZIE JESIENNEJ. BRAK TABELI KOŃCOWEJ. Ostatecznie trampkarze zajęli na zakończenie sezonu 3 miejsce

Sezon 1992/93- trampkarze starsi

1. GKS Tychy 18 33 79 - 7
2. GÓRNIK Brzeszcze 18 31 58 - 18
3. WALCOWNIA Czechowice 18 30 64 - 9
4. GKS Krupiński 18 21 43 - 43
5. LKS Bestwina 18 14 24 - 42
6. ZNICZ Jankowice 18 14 24 - 43
7. LKS Goczałkowice 18 10 25 - 41
8. GÓRNIK Czechowice 18 10 16 - 62
9. LZS Studzionka 18 9 32 - 63
10. ISKRA Pszczyna 18 8 22 - 59

Sezon 1993/94- klasa B

1. GKS II Tychy 28 50 141 - 21
2. MZKS orzesze 28 40 77 - 39
3. LZS Warszowice 28 37 70 - 39
4. DĄB II Bojszowy 28 35 102 - 56
5. PNIÓWEK Pawłowice 28 34 78 - 43
6. LZS Golasowice 28 33 59 - 42
7. CZUŁOWIANKA Tychy 28 32 58 - 56
8. MELIORANT Wisła Wielka 28 31 80 - 64
9. LZS Studzienice 28 31 59 - 48
10. LZS Woszczyce 28 27 59 - 57
11. STRAZAK Pielgrzymowice 28 25 71 - 81
12. GKS II Krupiński Suszec 28 21 53 - 69
13. LZS Mizerów 28 11 38 - 101
14. LKS Studzionka 28 9 37 - 156
15. PIAST Pawłowice 28 4 33 - 132

W sezonie 1993/94 podokręg Tychy nie prowadził klasy C. Na skutek reorganizacji LKS Studzionka spadł do klasy C.

Sezon 1994/95- klasa C (awans do klasy B)

1. LKS Studzionka 18 26 48 - 31
2. PIAST Pawłowice 18 25 38 - 22
3. INKOM II Pszczyna 18 22 52 - 38
4. SOKÓŁ II Wola 18 19 44 - 39
5. LZS Przecieszyn 18 19 31 - 37
6. LZS Frydek 18 19 35 - 28
7. LKS II Bestwina 18 14 27 - 47
8. KONTAKT II Czechowice 18 13 26 - 33
9. LKS II Goczałkowice 18 10 29 - 43
10. LKS Rudołtowice 18 5 14 - 51

Trampkarze starsi

1. GÓRNIK Brzeszcze 22 44 92 - 9
2. MOSM II Tychy 22 33 79 - 13
3. INKOM Pszczyna 22 30 79 - 51
4. STRAŻAK Góra 22 26 59 - 32
5. LKS Łąka 22 25 61 - 39
6. ZNICZ Jankowice 22 23 38 - 52
7. PRZEŁOM Kaniów 22 20 33 - 41
8. KONTAKT Czechowice 22 19 38 - 52
9. LKS Studzionka 22 15 32 - 64
10. GÓRNIK Czechowice 22 13 20 - 60
11. LZS Przecieszyn 22 8 21 - 95
12. WALCOWNIA Czechowice 22 8 10 - 54

Sezon 1995/96- klasa B

1. ZNICZ Jankowice 22 54 71 - 29
2. LKS Bestwinka 22 42 57 - 40
3. WALCOWNIA II Czechowice 22 42 62 - 21
4. LKS Studzienice 22 38 38 - 30
5. LKS Studzionka 22 35 57 - 44
6. CZUŁOWIANKA Tychy 22 28 32 - 53
7. UNIA II Bieruń St. 22 27 45 - 44
8. POLAM Brzezinka 22 27 61 - 57
9. GÓRNIK Czechowice 22 23 33 - 56
10. LKS Miedźna 22 22 39 - 51
11. LKS LIgota 22 21 44 - 55
12. LKS Wisła Wielka 22 13 28 - 87

juniorzy

1. WALCOWNIA Czechowice 22 57 98 - 14
2. ZNICZ Jankowice 22 54 127 - 17
3. LKS Studzienice 22 42 74 - 28
4. LKS Studzionka 22 42 65 - 33
5. GÓRNIK Czechowice 22 38 63 - 28
6. UNIA Bieruń St. 22 34 51 - 38
7. CZUŁOWIANKA Tychy 22 34 57 - 49
8. POLAM Brzezinka 22 32 38 - 57
9. LKS Miedźna 22 23 46 - 49
10. LKS Bestwinka 22 18 46 - 76
11. LKS Ligota 22 6 12 - 110
12. LKS Wisła Wielka 22 4 8 - 186

Trampkarze młodsi

1. Stara Wieś II 16 42 81 - 21
2. MKS Orzesze 16 30 46 - 28
3. GKS KRUPIŃSKI Suszec 16 29 41 - 24
4. POLONIA Łaziska 16 29 40 - 41
5. ISKRA Pszczyna 16 25 42 - 29
6. MOSM II Tychy 16 24 38 - 28
7. LKS Studzionka 16 12 30 - 71
8. LKS Gardawice 16 11 22 - 62
9. PNIÓWEK Pawłowice 16 10 21 - 57

Sezon 1996/97- klasa B

1. POLONIA Międzyrzecze 24 57 91 - 29
2. WALCOWNIA II Czechowice 24 54 54 - 16
3. LKS Studzionka 24 52 61 - 28
4. GÓRNIK Czechowice 24 42 48 - 31
5. UNIA II Bieruń St. 24 41 76 - 39
6. LKS Studzienice 24 39 43 - 36
7. KONTAKT II Czechowice 24 26 42 - 66
8. POLAM Brzezinka 24 25 44 - 60
9. LKS II Bestwina 24 25 39 - 55
10. CZUŁOWIANKA Tychy 24 25 31 - 50
11. PIAST Pawłowice 24 24 33 - 68
12. LKS Miedźna 24 23 37 - 63
13. LKS Ligota 24 14 28 - 86

juniorzy

1. WALCOWNIA Czechowice 20 48 48 - 12
2. CZUŁOWIANKA Tychy 20 42 52 - 17
3. KONTAKT Czechowice 20 36 57 - 21
4. LKS Studzionka 20 36 44 - 19
5. POLONIA Międzyrzecze 20 33 42 - 23
6. GORNIK Czechowice 20 29 50 - 28
7. POLAM Brzezinka 20 29 27 - 27
8. LKS Studzienice 20 26 29 - 38
9. PIAST Pawłowice 20 18 26 - 47
10. LKS Miedźna 20 11 11 - 103
11. LKS Ligota 20 3 20 - 77

Trampkarze starsi

1. LKS Łąka 18 43 89 - 24
2. GKS KRUPIŃSKI Suszec 18 38 63 - 23
3. MKS Orzesze 18 36 60 - 28
4. LEŚNIK Kobiór 18 35 85 - 33
5. ISKRA Pszczyna 18 30 55 - 34
6. LKS Piasek 18 26 52 - 60
7. POLONIA II Łaziska 18 19 39 - 58
8. LKS Bestwina 18 18 34 - 50
9. LKS Studzionka 18 8 19 - 130
10. LKS Gardawice 18 4 20 - 76

Sezon 1997/98- klasa B (awans do klasy A)

1. LKS Studzionka 22 59 74 - 20
2. GORNIK II Brzeszcze 22 54 75 - 18
3. GÓRNIK Czechowice 22 42 48 - 30
4. JUW- e Jaroszowice 22 36 36 - 28
5. POLAM Brzezinka 22 34 35 - 35
6. UNIA II Bieruń St. 22 32 49 - 30
7. LKS Studzienice 22 31 41 - 44
8. LKS Miedźna 22 24 30 - 46
9. CZUŁOWIANKA Tychy 22 21 21 - 53
10. LKS Frydek 22 16 27 - 60
11. PIAST Pawłowice 22 15 35 - 63
12. KONTAKT II Czechowice 22 12 28 - 72

Juniorzy

1. KONTAKT Czechowice 18 34 31 - 21
2. POLAM Brzezinka 18 33 30 - 31
3. LKS Studzionka 18 32 64 - 29
4. GÓRNIK Czechowice 18 26 40 - 29
5. JUW- e Jaroszowice 18 25 46 - 36
6. PIAST Pawłowice 18 24 25 - 33
7. LKS Studzienice 18 23 20 - 23
8. CZUŁOWIANKA Tychy 18 19 31 - 45
9. LKS Frydek 18 19 27 - 47
10. LKS Miedźna 18 16 26 - 46

Trampkarze młodsi

1. LKS Goczałkowice 14 39 81 - 7
2. FORTUNA Wyry 14 28 29 - 15
3. GKS PNIÓWEK Pawłowice 14 23 44 - 26
4. LKSRudołtowice 14 23 23 - 19
5. ZNICZ Jankowice 14 16 22 - 41
6. MOSM III Tychy 14 14 30 - 65
7. ISKRA Pszczyna 14 10 10 - 30
8. LKS Studzionka 14 5 8 - 44