Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Studzionka 1 3
ZET 1 3
3. SIÓDEMKA 1 3
CZAPLA 1 3
5. Bojszowy 1 1
Frydek 1 1
7. Wisła W. 1 1
JUWe 1 1
9. Brzeźce (b) 1 1
Rudołtowice- Ćw. 1 1
11. Chełm Śl. 0 0
Jankowice 0 0
13. Woszczyce (b) 1 0
ISKRA II 1 0
15. Suszec (s) 1 0
Międzyrzecze 1 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodziki

09.06.2018, 10:00
Studzionka- Brzeźce 1:10

Trampkarze

10.06.2018, 11:00
Frydek- Studzionka 5:3

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Sezon 1998/99- klasa A

1. PRZEŁOM Kaniów 26 54 58 - 23
2. KONTAKT Czechowice 26 52 54 - 28
3. FORTUNA Wyry 26 44 44 - 38
4. OGRODNIK Cielmice 26 42 49 - 20
5. LKS Goczałkowice 26 41 37 - 28
6. NADWIŚLAN Góra 26 40 54 - 33
7. STAL Chełm Śl. 26 39 47 - 32
8. JEDNOŚĆ Kosztowy 26 39 41 - 32
9. LKS Łąka 26 35 57 - 52
10. LKS Studzionka 26 33 43 - 50
11. LKS Bestwinka 26 33 42 - 54
12. MKS II Lędziny 26 31 36 - 44
13. GÓRNIK II Brzeszcze 26 27 38 - 57
14. ISKRA Pszczyna 26 6 13 - 124

Juniorzy

1. PRZEŁOM Kaniów 24 55 57 - 17
2. STAL Chełm Śl. 24 54 72 - 25
3. KONTAKT Czechowice 24 53 72 - 29
4. OGRODNIK Cielmice 24 49 73 - 28
5. JEDNOŚĆ Kosztowy 24 43 62 - 34
6. LKS Bestwinka 24 33 51 - 46
7. LKS Łąka 24 32 52 - 40
8. MKS Lędziny 24 31 46 - 54
9. NADWIŚLAN Góra 24 30 34 - 53
10. LKS Goczałkowice 24 23 34 - 62
11. LKS Studzionka 24 20 36 - 77
12. ISKRA Pszczyna 24 15 36 - 75
13. FORTUNA Wyry 24 9 21 - 95

Rezerwy- klasa C

1. LKS Rudołtowice 24 58 84 - 22
2. OKS ZET Tychy 24 57 72 - 19
3. LKS Brzeźce 24 56 85 - 23
4. JOSIENIEC Radostowice 24 48 61 - 31
5. LKS Golasowice 24 48 51 - 33
6. LKS Łąka II 24 40 57 - 37
7. GKS PNIÓWEK II 24 33 48 - 57
8. ZRYW Pszczyna 24 29 53 - 56
9. LKS Przecieszyn 24 24 46 - 65
10. LKS Studzionka II 24 20 46 - 56
11. LKS Wisła Wielka 24 15 27 - 81
12. LKS Ligota 24 11 33 - 111
13. LKS Mizerów 24 6 29 - 107

Trampkarze starsi

1. GÓRNIK Brzeszcze 18 54 120 - 7
2. MOSM III Tychy 18 45 84 - 25
3. LKS Rudołtowice 18 30 37 - 27
4. ISKRA Pszczyna 18 29 32 - 40
5. GÓRNIK Czechowice 18 27 45 - 47
6. KRUPIŃSKI Suszec 18 23 42 - 50
7. LKS Stara Wies 18 21 26 - 63
8. NADWIŚLAN Góra 18 15 18 - 53
9. PRZEŁOM Kaniów 18 14 14 - 54
10. LKS Studzionka 18 2 3 - 58

Sezon 1999/2000- klasa A

1. OGRODNIK Cielmice 26 60 68 - 20
2. LKS Goczałkowice 26 49 49 - 39
3. KONTAKT Czechowice 26 48 54 - 38
4. FORTUNA Wyry 26 44 57 - 31
5. NADWIŚLAN Góra 26 39 55 - 37
6. JEDNOŚĆ Kosztowy 26 38 38 - 34
7. ZNICZ Jankowice 26 36 60 - 49
8. STAL Chełm Śl. 26 32 43 - 47
9. LKS Łąka 26 30 51 - 60
10. LKS Studzionka 26 29 38 - 47
11. LKS Gardawice 26 28 38 - 57
12. MKS II Lędziny 26 27 36 - 60
13. MKS SOKÓŁ Orzesze 26 25 26 - 58
14. LKS Bestwinka 26 25 33 - 69

Juniorzy

1. OGRODNIK Cielmice 26 59 90 - 27
2. MKS SOKÓŁ Orzesze 26 53 65 - 34
3. LKS Goczałkowice 26 48 57 - 27
4. ZNICZ Jankowice 26 47 62 - 41
5. LKS Łąka 26 44 64 - 40
6. KONTAKT Czechowice 26 39 67 - 44
7. STAL Chełm Śl. 26 38 69 - 46
8. JEDNOŚĆ Kosztowy 26 35 49 - 46
9. LKS Gardawice 26 35 45 - 60
10. MKS Lędziny 26 33 49 - 62
11. LKS Studzionka 26 26 29 - 49
12. FORTUNA Wyry 26 26 33 - 75
13. NADWIŚLAN Góra 26 20 28 - 63
14. LKS Bestwinka 26 10 18 - 111

Sezon 2000/01- klasa A

1. NADWIŚLAN Góra 30 74 84 - 27
2. STAL Chełm Śl. 30 67 95 - 36
3. LKS Goczałkowice 30 50 50 - 33
4. FORTUNA Wyry 30 46 54 - 47
5. JEDNOŚĆ Kosztowy 30 45 55 - 43
6. LKS Łąka 30 45 62 - 57
7. MKS II Lędziny 30 43 53 - 49
8. ZNICZ Jankowice 30 42 56 - 45
9. LKS Woszczyce 30 40 47 - 78
10. LKS Studzionka 30 40 48 - 58
11. UNIA II Bieruń St. 30 39 60 - 48
12. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 39 44 - 51
13. LKS Gardawice 30 32 48 - 70
14. LKS Miedźna 30 31 39 - 57
15. LEŚNIK Kobiór 30 21 35 - 89
16. LKS Brzeźce 30 21 44 - 83

Trampkarze młodsi

1. LKS Łąka 26 60 78 - 29
2. GTS Bojszowy 26 58 107 - 40
3. LKS Miedźna 26 58 86 - 30
4. MOSM III Tychy 26 50 71 - 33
5. LKS SOKÓŁ Wola 26 50 98 - 50
6. LKS Goczałkowice 26 42 67 - 40
7. LKS Studzienice 26 40 58 - 40
8. ORŁY Pszczyna 26 39 51 - 59
9. LKS Rudołtowice 26 38 57 - 45
10. NADWIŚLAN Góra 26 24 62 - 56
11. LKS Stara Wieś 26 24 37 - 87
12. LKS Studzionka 26 18 49 - 98
13. POLONIA Międzyrzecze 26 9 22 - 110
14. MOSM IV Tychy 26 7 10 - 136

Sezon 2001/02- klasa A

1. STAL Chełm Śl. 30 58 69 - 36
2. ZNICZ jankowice 30 58 70 - 41
3. LKS Studzionka 30 53 59 - 42
4. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 47 59 - 51
5. LKS Woszczyce 30 46 50 - 67
6. OKS ZET Tychy 30 43 53 - 50
7. LKS Łąka 30 42 66 - 66
8. LKS Goczałkowice 30 41 52 - 42
9. FORTUNA Wyry 30 40 57 - 51
19. UNIA II Bieruń St. 30 40 42 - 52
11. KS Warszowice 30 38 44 - 52
12. MKS II Lędziny 30 38 55 - 56
13. LKS Miedźna 30 37 41 - 50
14. GTS II Bojszowy 30 35 50 - 63
15. LKS Gardawice 30 35 44 - 52
16. JUDNOŚĆ Kosztowy 30 25 49 - 87

Trampkarze starsi

1. GKS PNIÓWEK Pawłowice 16 45 72 - 18
2. LKS Brzeźce 16 33 42 - 20
3. ORŁY Pszczyna 16 31 44 - 30
4. LKS Łąka 16 30 34 - 20
5. LKS Gardawice 16 29 48 - 26
6. POLONIA Łaziska 16 12 19 - 37
7. GKS KRUPIŃSKI Suszec 16 10 25 - 42
8. LKS Woszczyce 16 6 19 - 60
9. LKS Studzionka 16 4 15 - 73

Sezon 2002/03- klasa A

1. LKS Łąka 30 69 86 - 37
2. MKS ISKRA Pszczyna 30 62 85 - 33
3. LKS Miedźna 30 56 64 - 48
4. FORTUNA Wyry 30 52 63 - 41
5. OKS ZET Tychy 30 50 54 - 37
6. ZNICZ Jankowice 30 49 70 - 50
7. LKS Studzionka 30 47 49 - 42
8. CZARNI Piasek 30 43 51 - 58
9. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 40 47 - 50
10. LKS Goczałkowice 30 36 48 - 55
11. KS Warszowice 30 34 44 - 56
12. LKS Woszczyce 30 30 58 - 77
13. MKS II Ledziny 30 30 36 - 55
14. GTS II Bojszowy 30 28 44 - 61
15. UNIA II Bieruń St. 30 25 29 - 65
16. JOSIENIEC Radostowice 30 21 51 - 104

Sezon 2003/04- klasa A

1. GTS Bojszowy 32 79 105 - 33
2. LKS Goczałkowice 32 66 80 - 40
3. PIAST Bieruń Nowy 32 64 80 - 35
4. LKS Studzionka 32 59 66 - 49
5. ZNICZ Jankowice 32 45 44 - 49
6. LKS Miedźna 32 44 38 - 39
7. GKS II Tychy 71 32 44 60 - 49
8. JUW- e Jaroszowice 32 40 39 - 55
9. OKS ZET Tychy 32 40 36 - 36
10. CZARNI Piasek 32 39 56 - 63
11. STAL Chełm Śl. 32 38 48 - 67
12. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 32 38 52 - 77
13. MKS SOKÓŁ Orzesze 32 38 49 - 70
14. PIAST Pawłowice 32 34 52 - 69
15. LKS Woszczyce 32 32 47 - 82
16. FORTUNA Wyry 32 32 53 - 72
17. KS Warszowice 32 30 39 - 58