Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Sezon 1998/99- klasa A

1. PRZEŁOM Kaniów 26 54 58 - 23
2. KONTAKT Czechowice 26 52 54 - 28
3. FORTUNA Wyry 26 44 44 - 38
4. OGRODNIK Cielmice 26 42 49 - 20
5. LKS Goczałkowice 26 41 37 - 28
6. NADWIŚLAN Góra 26 40 54 - 33
7. STAL Chełm Śl. 26 39 47 - 32
8. JEDNOŚĆ Kosztowy 26 39 41 - 32
9. LKS Łąka 26 35 57 - 52
10. LKS Studzionka 26 33 43 - 50
11. LKS Bestwinka 26 33 42 - 54
12. MKS II Lędziny 26 31 36 - 44
13. GÓRNIK II Brzeszcze 26 27 38 - 57
14. ISKRA Pszczyna 26 6 13 - 124

Juniorzy

1. PRZEŁOM Kaniów 24 55 57 - 17
2. STAL Chełm Śl. 24 54 72 - 25
3. KONTAKT Czechowice 24 53 72 - 29
4. OGRODNIK Cielmice 24 49 73 - 28
5. JEDNOŚĆ Kosztowy 24 43 62 - 34
6. LKS Bestwinka 24 33 51 - 46
7. LKS Łąka 24 32 52 - 40
8. MKS Lędziny 24 31 46 - 54
9. NADWIŚLAN Góra 24 30 34 - 53
10. LKS Goczałkowice 24 23 34 - 62
11. LKS Studzionka 24 20 36 - 77
12. ISKRA Pszczyna 24 15 36 - 75
13. FORTUNA Wyry 24 9 21 - 95

Rezerwy- klasa C

1. LKS Rudołtowice 24 58 84 - 22
2. OKS ZET Tychy 24 57 72 - 19
3. LKS Brzeźce 24 56 85 - 23
4. JOSIENIEC Radostowice 24 48 61 - 31
5. LKS Golasowice 24 48 51 - 33
6. LKS Łąka II 24 40 57 - 37
7. GKS PNIÓWEK II 24 33 48 - 57
8. ZRYW Pszczyna 24 29 53 - 56
9. LKS Przecieszyn 24 24 46 - 65
10. LKS Studzionka II 24 20 46 - 56
11. LKS Wisła Wielka 24 15 27 - 81
12. LKS Ligota 24 11 33 - 111
13. LKS Mizerów 24 6 29 - 107

Trampkarze starsi

1. GÓRNIK Brzeszcze 18 54 120 - 7
2. MOSM III Tychy 18 45 84 - 25
3. LKS Rudołtowice 18 30 37 - 27
4. ISKRA Pszczyna 18 29 32 - 40
5. GÓRNIK Czechowice 18 27 45 - 47
6. KRUPIŃSKI Suszec 18 23 42 - 50
7. LKS Stara Wies 18 21 26 - 63
8. NADWIŚLAN Góra 18 15 18 - 53
9. PRZEŁOM Kaniów 18 14 14 - 54
10. LKS Studzionka 18 2 3 - 58

Sezon 1999/2000- klasa A

1. OGRODNIK Cielmice 26 60 68 - 20
2. LKS Goczałkowice 26 49 49 - 39
3. KONTAKT Czechowice 26 48 54 - 38
4. FORTUNA Wyry 26 44 57 - 31
5. NADWIŚLAN Góra 26 39 55 - 37
6. JEDNOŚĆ Kosztowy 26 38 38 - 34
7. ZNICZ Jankowice 26 36 60 - 49
8. STAL Chełm Śl. 26 32 43 - 47
9. LKS Łąka 26 30 51 - 60
10. LKS Studzionka 26 29 38 - 47
11. LKS Gardawice 26 28 38 - 57
12. MKS II Lędziny 26 27 36 - 60
13. MKS SOKÓŁ Orzesze 26 25 26 - 58
14. LKS Bestwinka 26 25 33 - 69

Juniorzy

1. OGRODNIK Cielmice 26 59 90 - 27
2. MKS SOKÓŁ Orzesze 26 53 65 - 34
3. LKS Goczałkowice 26 48 57 - 27
4. ZNICZ Jankowice 26 47 62 - 41
5. LKS Łąka 26 44 64 - 40
6. KONTAKT Czechowice 26 39 67 - 44
7. STAL Chełm Śl. 26 38 69 - 46
8. JEDNOŚĆ Kosztowy 26 35 49 - 46
9. LKS Gardawice 26 35 45 - 60
10. MKS Lędziny 26 33 49 - 62
11. LKS Studzionka 26 26 29 - 49
12. FORTUNA Wyry 26 26 33 - 75
13. NADWIŚLAN Góra 26 20 28 - 63
14. LKS Bestwinka 26 10 18 - 111

Sezon 2000/01- klasa A

1. NADWIŚLAN Góra 30 74 84 - 27
2. STAL Chełm Śl. 30 67 95 - 36
3. LKS Goczałkowice 30 50 50 - 33
4. FORTUNA Wyry 30 46 54 - 47
5. JEDNOŚĆ Kosztowy 30 45 55 - 43
6. LKS Łąka 30 45 62 - 57
7. MKS II Lędziny 30 43 53 - 49
8. ZNICZ Jankowice 30 42 56 - 45
9. LKS Woszczyce 30 40 47 - 78
10. LKS Studzionka 30 40 48 - 58
11. UNIA II Bieruń St. 30 39 60 - 48
12. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 39 44 - 51
13. LKS Gardawice 30 32 48 - 70
14. LKS Miedźna 30 31 39 - 57
15. LEŚNIK Kobiór 30 21 35 - 89
16. LKS Brzeźce 30 21 44 - 83

Trampkarze młodsi

1. LKS Łąka 26 60 78 - 29
2. GTS Bojszowy 26 58 107 - 40
3. LKS Miedźna 26 58 86 - 30
4. MOSM III Tychy 26 50 71 - 33
5. LKS SOKÓŁ Wola 26 50 98 - 50
6. LKS Goczałkowice 26 42 67 - 40
7. LKS Studzienice 26 40 58 - 40
8. ORŁY Pszczyna 26 39 51 - 59
9. LKS Rudołtowice 26 38 57 - 45
10. NADWIŚLAN Góra 26 24 62 - 56
11. LKS Stara Wieś 26 24 37 - 87
12. LKS Studzionka 26 18 49 - 98
13. POLONIA Międzyrzecze 26 9 22 - 110
14. MOSM IV Tychy 26 7 10 - 136

Sezon 2001/02- klasa A

1. STAL Chełm Śl. 30 58 69 - 36
2. ZNICZ jankowice 30 58 70 - 41
3. LKS Studzionka 30 53 59 - 42
4. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 47 59 - 51
5. LKS Woszczyce 30 46 50 - 67
6. OKS ZET Tychy 30 43 53 - 50
7. LKS Łąka 30 42 66 - 66
8. LKS Goczałkowice 30 41 52 - 42
9. FORTUNA Wyry 30 40 57 - 51
19. UNIA II Bieruń St. 30 40 42 - 52
11. KS Warszowice 30 38 44 - 52
12. MKS II Lędziny 30 38 55 - 56
13. LKS Miedźna 30 37 41 - 50
14. GTS II Bojszowy 30 35 50 - 63
15. LKS Gardawice 30 35 44 - 52
16. JUDNOŚĆ Kosztowy 30 25 49 - 87

Trampkarze starsi

1. GKS PNIÓWEK Pawłowice 16 45 72 - 18
2. LKS Brzeźce 16 33 42 - 20
3. ORŁY Pszczyna 16 31 44 - 30
4. LKS Łąka 16 30 34 - 20
5. LKS Gardawice 16 29 48 - 26
6. POLONIA Łaziska 16 12 19 - 37
7. GKS KRUPIŃSKI Suszec 16 10 25 - 42
8. LKS Woszczyce 16 6 19 - 60
9. LKS Studzionka 16 4 15 - 73

Sezon 2002/03- klasa A

1. LKS Łąka 30 69 86 - 37
2. MKS ISKRA Pszczyna 30 62 85 - 33
3. LKS Miedźna 30 56 64 - 48
4. FORTUNA Wyry 30 52 63 - 41
5. OKS ZET Tychy 30 50 54 - 37
6. ZNICZ Jankowice 30 49 70 - 50
7. LKS Studzionka 30 47 49 - 42
8. CZARNI Piasek 30 43 51 - 58
9. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 40 47 - 50
10. LKS Goczałkowice 30 36 48 - 55
11. KS Warszowice 30 34 44 - 56
12. LKS Woszczyce 30 30 58 - 77
13. MKS II Ledziny 30 30 36 - 55
14. GTS II Bojszowy 30 28 44 - 61
15. UNIA II Bieruń St. 30 25 29 - 65
16. JOSIENIEC Radostowice 30 21 51 - 104

Sezon 2003/04- klasa A

1. GTS Bojszowy 32 79 105 - 33
2. LKS Goczałkowice 32 66 80 - 40
3. PIAST Bieruń Nowy 32 64 80 - 35
4. LKS Studzionka 32 59 66 - 49
5. ZNICZ Jankowice 32 45 44 - 49
6. LKS Miedźna 32 44 38 - 39
7. GKS II Tychy 71 32 44 60 - 49
8. JUW- e Jaroszowice 32 40 39 - 55
9. OKS ZET Tychy 32 40 36 - 36
10. CZARNI Piasek 32 39 56 - 63
11. STAL Chełm Śl. 32 38 48 - 67
12. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 32 38 52 - 77
13. MKS SOKÓŁ Orzesze 32 38 49 - 70
14. PIAST Pawłowice 32 34 52 - 69
15. LKS Woszczyce 32 32 47 - 82
16. FORTUNA Wyry 32 32 53 - 72
17. KS Warszowice 32 30 39 - 58