Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wisła W. 25 61
2. Rudołtowice- Ćw. 25 58
3. JUWe 25 54
4. Chełm Śl. 25 46
5. ZET 25 45
6. Bojszowy 25 43
7. Studzionka 25 34
8. Brzeźce (b) 25 33
9. ISKRA II 25 32
10. Jankowice 25 28
11. Woszczyce (b) 25 28
12. SIÓDEMKA 25 26
13. CZAPLA 25 23
14. Frydek 25 20
15. Suszec (s) 25 20
16. Międzyrzecze 25 17
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodzik

10.11.2018, 09:00
Studzionka- Pniówek 0:10

Junior Młodszy

10.11.2018, 13:00
Studzionka- Siódemka 0:2

Tabele archiwalne

Klasa "A"- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. KS CZARNI Piasek 30 64 73 - 28 19 7 4
2. KS STAL Chełm Śl. 30 57 54 - 27 17 6 7
3. OKS ZET Tychy. 30 55 73 - 41 16 7 7
4. LKS ZNICZ Jankowice 30 50 72 - 53 14 8 8
5. LKS PIAST Bieruń Nowy 30 49 53 - 38 15 4 11
6. LKS Studzionka 30 49 57 - 52 14 7 9
7. LKS PIAST Pawłowice 30 47 66 - 65 13 8 9
8. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 40 44 - 68 12 4 14
9. KS POLONIA II Łaziska 30 40 42 - 44 12 4 14
10. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 39 51 - 55 11 6 13
11. LKS Goczałkowice 30 37 49 - 57 9 10 11
12. GKS II Tychy 71 30 34 37 - 44 9 7 14
13. OKS JUW- e Jaroszowice 30 32 42 - 62 9 5 16
14. GTS II Bojszowy 30 32 43 - 53 9 5 16
15. KS Warszowice 30 27 41 - 71 8 3 19
16. LKS Miedźna 30 21 34 - 73 6 3 21

Juniorzy- tabela końcowa

1. OKS JUW- eJaroszowice 18 47 61 - 11
2. KS STAL Chełm Śl. 18 36 62 - 25
3. LKS Goczałkowice 18 30 40 - 32
4. LKS Gardawice 18 29 33 - 44
5. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 18 28 33 - 33
6. GTS III Bojszowy 18 23 36 - 40
7. LKS Studzionka 18 22 38 - 48
8. MKS SOKÓŁ Orzesze 18 15 34 - 45
9. GLKS LEŚNIK Kobiór 18 14 31 - 61
10. LKS Wisła Wielka 18 14 29 - 58

Trampkarze starsi- tabela końcowa

1. LKS Rudołtowice-Ćwiklice 16 39 70 - 14
2. GLKS LEŚNIK Kobiór 16 38 60 - 20
3. LKS Gardawice 16 36 45 - 16
4. OKS JUW- e Jaroszowice 16 27 45 - 31
5. MKS SOKÓŁ Orzesze 16 25 34 - 39
6. LKS Wisła Wielka 16 18 37 - 42
7. GTS III Bojszowy 16 14 29 - 47
8. LKS Goczałkowice 16 12 15 - 53
9. LKS Studzionka 16 0 11 - 84