Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Studzionka 1 3
ZET 1 3
3. SIÓDEMKA 1 3
CZAPLA 1 3
5. Bojszowy 1 1
Frydek 1 1
7. Wisła W. 1 1
JUWe 1 1
9. Brzeźce (b) 1 1
Rudołtowice- Ćw. 1 1
11. Chełm Śl. 0 0
Jankowice 0 0
13. Woszczyce (b) 1 0
ISKRA II 1 0
15. Suszec (s) 1 0
Międzyrzecze 1 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodziki

09.06.2018, 10:00
Studzionka- Brzeźce 1:10

Trampkarze

10.06.2018, 11:00
Frydek- Studzionka 5:3

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. MKS ISKRA Pszczyna 30 64 66 - 25 19 7 4
2. LKS ZNICZ Jankowice 30 59 69 - 46 18 5 7
3. LKS Goczałkowice 30 54 60 - 42 17 3 10
4. OKS ZET Tychy 30 52 82 - 54 15 7 8
5. KS STAL Chełm Śląski 30 52 51 - 44 15 7 8
6. KS PIAST Bieruń Nowy 30 47 48 - 45 14 5 11
7. OKS JUW-e Jaroszowice 30 40 35 - 41 11 7 12
8. LKS Gardawice 30 39 42 - 47 11 6 13
9. LKS PIAST Pawłowice 30 39 41 - 49 11 6 13
10. GKS Tychy II 30 37 46 - 47 11 4 15
11. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 36 43 - 56 10 6 14
12. LKS Studzionka 30 35 43 - 43 10 5 15
13. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 35 42 - 54 10 5 15
14. GTS Bojszowy II 30 33 49 - 56 9 6 15
15. KS POLONIA Łaziska II 30 33 47 - 52 8 9 13
16. SKS FORTUNA Wyry 30 15 31 - 98 3 6 21

Juniorzy TLJ B1

1. LKS Gardawice 22 49 81 - 30
2. MKS SOKÓŁ Orzesze 22 43 59 - 35
3. LKS Wisła Wielka 22 43 60 - 40
4. OGRODNIK Cielmice 22 37 56 - 42
5. GLKS LEŚNIK Kobiór 22 36 52 - 46
6. KS PIAST Bieruń Nowy 22 36 57 - 50
7. GTS Bojszowy II 22 33 48 - 49
8. GROBLA Ćwiklice 22 28 58 - 61
9. KS CZARNI Piasek 22 26 31 - 56
10. LKS Goczałkowice 22 19 29 - 49
11. SKS FORTUNA Wyry 22 16 34 - 71
12. LKS Studzionka 22 15 26 - 62

Trampkarze starsi

1. LKS Goczałkowice 20 56 115 - 23
2. KS PIAST Bieruń Nowy 20 49 60 - 20
3. MKS SOKÓŁ Orzesze 20 41 48 - 35
4. OGRODNIK Cielmice 20 36 67 - 41
5. GTS Bojszowy II 20 33 53 - 37
6. GLKS LEŚNIK Kobiór 20 32 56 - 45
7. LKS Gardawice 20 20 29 - 53
8. LKS Studzionka 20 17 33 - 47
9. LKS Wisła Wielka 20 16 26 - 56
10. GROBLA Ćwiklice 20 13 37 - 86
11. SKS FORTUNA Wyry 20 2 15 - 96