Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. MKS ISKRA Pszczyna 30 64 66 - 25 19 7 4
2. LKS ZNICZ Jankowice 30 59 69 - 46 18 5 7
3. LKS Goczałkowice 30 54 60 - 42 17 3 10
4. OKS ZET Tychy 30 52 82 - 54 15 7 8
5. KS STAL Chełm Śląski 30 52 51 - 44 15 7 8
6. KS PIAST Bieruń Nowy 30 47 48 - 45 14 5 11
7. OKS JUW-e Jaroszowice 30 40 35 - 41 11 7 12
8. LKS Gardawice 30 39 42 - 47 11 6 13
9. LKS PIAST Pawłowice 30 39 41 - 49 11 6 13
10. GKS Tychy II 30 37 46 - 47 11 4 15
11. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 36 43 - 56 10 6 14
12. LKS Studzionka 30 35 43 - 43 10 5 15
13. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 35 42 - 54 10 5 15
14. GTS Bojszowy II 30 33 49 - 56 9 6 15
15. KS POLONIA Łaziska II 30 33 47 - 52 8 9 13
16. SKS FORTUNA Wyry 30 15 31 - 98 3 6 21

Juniorzy TLJ B1

1. LKS Gardawice 22 49 81 - 30
2. MKS SOKÓŁ Orzesze 22 43 59 - 35
3. LKS Wisła Wielka 22 43 60 - 40
4. OGRODNIK Cielmice 22 37 56 - 42
5. GLKS LEŚNIK Kobiór 22 36 52 - 46
6. KS PIAST Bieruń Nowy 22 36 57 - 50
7. GTS Bojszowy II 22 33 48 - 49
8. GROBLA Ćwiklice 22 28 58 - 61
9. KS CZARNI Piasek 22 26 31 - 56
10. LKS Goczałkowice 22 19 29 - 49
11. SKS FORTUNA Wyry 22 16 34 - 71
12. LKS Studzionka 22 15 26 - 62

Trampkarze starsi

1. LKS Goczałkowice 20 56 115 - 23
2. KS PIAST Bieruń Nowy 20 49 60 - 20
3. MKS SOKÓŁ Orzesze 20 41 48 - 35
4. OGRODNIK Cielmice 20 36 67 - 41
5. GTS Bojszowy II 20 33 53 - 37
6. GLKS LEŚNIK Kobiór 20 32 56 - 45
7. LKS Gardawice 20 20 29 - 53
8. LKS Studzionka 20 17 33 - 47
9. LKS Wisła Wielka 20 16 26 - 56
10. GROBLA Ćwiklice 20 13 37 - 86
11. SKS FORTUNA Wyry 20 2 15 - 96