Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. KS STAL Chełm Śl. 30 63 50 - 33 20 3 7
2. GLKS HCC LEŚNIK Kobiór 30 61 70 - 35 18 7 5
3. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 52 58 - 31 15 7 8
4. GKS Tychy II 30 51 79 - 50 16 3 11
5. OKS ZET Tychy 30 50 90 - 54 15 5 10
6. LKS ZNICZ Jankowice 30 48 83 - 59 14 6 10
7. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 48 68 - 67 13 9 8
8. LKS Wisła Wielka 30 46 60 - 62 14 4 12
9. KS PIAST Bieruń Nowy 30 46 47 - 51 14 4 12
10. LKS Gardawice 30 41 40 - 55 13 2 15
11. LKS Studzionka 30 40 59 - 59 11 7 12
12. LKS Goczałkowice 30 35 49 - 75 11 2 17
13. LKS PIAST Pawłowice 30 30 45 - 73 9 3 18
14. KS POLONIA Łaziska II 30 28 36 - 64 8 4 18
15. GTS Bojszowy II 30 25 37 - 64 6 7 17
16. OKS JUW-e Jaroszowice 30 18 31 - 70 5 3 22

Juniorzy TLJ B1

1. LKS Wisła Wielka 20 47 77 - 21
2. KS CZARNI Piasek 20 38 76 - 42
3. MKS SOKÓŁ Orzesze 20 33 54 - 42
4. OGRODNIK Cielmice 20 31 48 - 42
5. OKS ZET Tychy 20 29 57 - 48
6. LKS Frydek 20 29 37 - 39
7. GROBLA Ćwiklice 20 28 70 - 68
8. GLKS HCC LEŚNIK Kobiór 20 25 55 - 67
9. SKS FORTUNA Wyry 20 23 33 - 47
10. LKS Studzionka 20 21 39 - 59
11. LKS Krzyżowice 20 17 38 - 109

Trampkarze starsi

1. OGRODNIK Cielmice 20 57 149 - 11
2. GLKS HCC LEŚNIK Kobiór 20 49 83 - 31
3. MKS SOKÓŁ Orzesze 20 46 78 - 24
4. GROBLA Ćwiklice 20 45 104 - 34
5. LKS Studzionka 20 29 49 - 59
6. KS CZARNI Piasek 20 27 49 - 41
7. OKS ZET Tychy 20 26 35 - 45
8. LKS Wisła Wielka 20 22 45 - 87
9. SKS FORTUNA Wyry 20 13 28 - 71
10. LKS Frydek 20 7 15 - 125
11. LKS Woszczyce 20 3 17 - 124