Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. MKS ISKRA Pszczyna 30 76 111 - 34 24 4 2
2. LKS Wisła Wielka 30 52 76 - 48 15 7 8
3. GKS Tychy II 30 51 72 - 47 16 3 11
4. LKS ZNICZ Jankowice 30 49 68 - 54 15 4 11
5. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice II 30 49 74 - 73 16 1 13
6. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 48 75 - 52 13 9 8
7. LKS Studzionka 30 47 59 - 50 13 8 9
8. OKS ZET Tychy 30 44 88 - 70 14 2 14
9. LKS Goczałkowice 30 40 51 - 53 12 4 14
10. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 40 80 - 85 12 4 14
11. KS PIAST Bieruń Nowy 30 38 33 - 71 12 2 16
12. SKS FORTUNA Wyry 30 34 47 - 71 9 7 14
13. LKS Gardawice 30 34 52 - 70 9 7 14
14. KS POLONIA Łaziska II 30 32 45 - 65 9 5 16
15. LKS PIAST Pawłowice 30 28 38 - 82 8 4 18
16. GTS Bojszowy II 30 19 26 - 70 4 7 19

Juniorzy TLJ B1

1. SKS FORTUNA Wyry 20 45 57 - 22
2. LKS Studzionka 20 39 52 - 29
3. OGRODNIK Tychy 20 39 67 - 16
4. GLKS LEŚNIK Kobiór 20 39 74 - 39
5. OKS ZET Tychy 20 38 75 - 40
6. LKS PIAST Pawłowice 20 32 37 - 45
7. LKS Wisła Mała 20 25 77 - 62
8. MKS SOKÓŁ Orzesze 20 25 54 - 45
9. KS Warszowice 20 19 38 - 53
10. LKS Krzyżowice 20 13 52 - 78
11. LKS Woszczyce 20 0 16 - 170

Trampkarze starsi A

1. MKS Lędziny 20 55 109 - 17
2. GKS KRUPIŃSKI Suszec 20 40 65 - 37
3. LKS Studzionka 20 39 50 - 31
4. MKS SOKÓŁ Orzesze 20 35 46 - 39
5. MOSM Tychy 20 28 49 - 51
6. KS POLONIA Łaziska I 20 27 49 - 47
7. GLKS LEŚNIK Kobiór 20 22 54 - 88
8. UKS CZAPLA Kryry 20 22 57 - 59
9. KS CZARNI Piasek 20 17 29 - 56
10. LKS Goczałkowice 20 16 37 - 66
11. GROBLA Ćwiklice 20 15 45 - 99