Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Tabele archiwalne

Klasa A- tabela końcowa




pkt bz
bs Z R P
1. LKS ZNICZ Jankowice 30 69 97 - 43 22 3 5
2. PUKKS CHRZCICIEL Tychy 30 62 70 - 26 18 8 4
3. LKS Goczałkowice 30 58 68 - 37 18 4 8
4. MKS SOKÓŁ Orzesze 30 51 81 - 57 16 3 11
5. KS PIAST Bieruń Nowy 30 49 58 - 37 15 4 11
6. GKS Tychy II 30 46 77 - 55 13 7 10
7. LKS Rudołtowice- Ćwiklice 30 46 58 - 45 12 10 8
8. LKS Studzionka 30 42 62 - 63 13 3 14
9. OKS ZET Tychy 30 38 51 - 57 11 5 14
10. LKS Gardawice 30 36 31 - 69 10 6 14
11. OKS JUW-e Jaroszowice 30 35 54 - 66 10 5 15
12. GKS PNIOWEK 74 Pawłowice II 30 33 65 - 76 9 6 15
13. SKS FORTUNA Wyry 30 33 42 - 63 10 3 17
14. KS POLONIA Łaziska II 30 32 46 - 70 9 5 16
15. LKS Wisła Wielka 30 31 44 - 58 8 7 15
16. LKS PIAST Pawłowice 30 19 32 - 114 6 1 23

Juniorzy TLJ B1

1. OGRODNIK Cielmice 20 52 93 - 22
2. LKS Studzionka 20 48 58 - 20
3. GLKS LEŚNIK Kobiór 20 44 62 - 30
4. OKS ZET Tychy 20 35 62 - 27
5. KS Warszowice 20 30 41 - 37
6. LKS Gardawice 20 26 34 - 34
7. LKS Wisła Mała 20 24 49 - 46
8. KS CZARNI Piasek 20 21 40 - 42
9. MKS SOKÓŁ Orzesze 20 19 71 - 60
10. LKS Krzyżowice 20 14 50 - 118
11. LKS Woszczyce 20 3 15 - 139

Trampkarze starsi

1. KS POLONIA Łaziska I 18 52 92 - 11
2. GLKS LEŚNIK Kobiór 18 40 117 - 20
3. UKS CZAPLA Kryry 18 36 60 - 26
4. GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 18 31 52 - 31
5. LKS Gardawice 18 31 63 - 32
6. MKS Lędziny 18 27 60 - 41
7. MKS SOKÓŁ Orzesze 18 23 44 - 34
8. LKS Goczałkowice 18 12 30 - 97
9. LKS Studzionka 18 6 13 - 145
10. MOSM Tychy 18 4 12 - 106