Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Studzionka 1 3
ZET 1 3
3. SIÓDEMKA 1 3
CZAPLA 1 3
5. Bojszowy 1 1
Frydek 1 1
7. Wisła W. 1 1
JUWe 1 1
9. Brzeźce (b) 1 1
Rudołtowice- Ćw. 1 1
11. Chełm Śl. 0 0
Jankowice 0 0
13. Woszczyce (b) 1 0
ISKRA II 1 0
15. Suszec (s) 1 0
Międzyrzecze 1 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodziki

09.06.2018, 10:00
Studzionka- Brzeźce 1:10

Trampkarze

10.06.2018, 11:00
Frydek- Studzionka 5:3

Wideo LKS Studzionka

Orliki

Kadra orlików w sezonie 2017/18

1. ... ...
2. ... ...
3. ... ...
4. ... ...

Terminarz 2017/18

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: PoprzedniaNastępna
1 kolejka
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 12:1 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 2 wrz, 11:00
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 15:6 LKS Studzionka LKS Studzionka 2 wrz, 11:00
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 3:20 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 3 wrz
LKS Mizerów LKS Mizerów 2:5 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 3 wrz
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 6:5 UKS Warszowice UKS Warszowice 12 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
LKS Studzionka LKS Studzionka 6:3 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 9 wrz
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 6:6 LKS Mizerów LKS Mizerów 9 wrz
UKS Warszowice UKS Warszowice 7:5 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 9 wrz, 15:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 4:7 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 10 wrz, 10:30
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 6:5 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 20 paź, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 10:3 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 15 wrz, 16:30
LKS Mizerów LKS Mizerów 2:14 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 16 wrz, 10:00
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 18:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 16 wrz, 10:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 7:6 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 17 wrz, 12:30
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 6:6 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 17 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 28:0 UKS Warszowice UKS Warszowice 23 wrz
LKS Mizerów LKS Mizerów 7:9 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 23 wrz, 10:00
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 7:4 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 25 wrz, 16:30
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 2:17 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 5 paź, 17:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 2:5 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 17 paź, 17:45
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 4:8 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 30 wrz, 10:00
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 7:5 LKS Mizerów LKS Mizerów 30 wrz, 11:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 6:3 LKS Studzionka LKS Studzionka 30 wrz, 15:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 2:6 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 1 paź, 11:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 7:8 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 6 paź, 16:15
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
LKS Mizerów LKS Mizerów 9:2 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 6 paź, 16:45
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 3:6 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 7 paź, 11:00
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 24:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 7 paź, 12:00
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 3:10 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 8 paź
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 8:1 UKS Warszowice UKS Warszowice 13 paź, 18:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 2:6 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 14 paź
LKS Studzionka LKS Studzionka 4:13 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 14 paź
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 2:5 LKS Mizerów LKS Mizerów 14 paź, 10:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 5:10 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 14 paź, 15:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 0:8 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 15 paź, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 10:4 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 21 paź
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 6:3 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 21 paź, 11:00
UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 15:2 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 21 paź, 11:00
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 18:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 22 paź
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 7:9 UKS Warszowice UKS Warszowice 22 paź
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 5:7 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 28 paź, 10:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 4:11 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 28 paź, 12:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 3:5 LKS Mizerów LKS Mizerów 28 paź, 15:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 1:7 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 19 lis, 10:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 1:30 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 19 lis, 10:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 8:3 FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 4 lis
LKS Mizerów LKS Mizerów 5:2 LKS Studzionka LKS Studzionka 4 lis, 10:00
AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 4:7 UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 4 lis, 11:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 9:0 UKS Warszowice UKS Warszowice 4 lis, 11:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 3:11 LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 5 lis, 11:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka
FOOTBALL PROJECT Suszec FOOTBALL PROJECT Suszec 12:2 AKS NADWIŚLAN Góra AKS NADWIŚLAN Góra 8 lis, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 3:7 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 11 lis
LKS Rudołtowice LKS Rudołtowice 2:16 TRÓJKA Czechowice Dz. TRÓJKA Czechowice Dz. 11 lis, 10:00
UKS CHAMPIONS Rybnik UKS CHAMPIONS Rybnik 2:4 LKS Mizerów LKS Mizerów 11 lis, 12:00
UKS Warszowice UKS Warszowice 6:15 UKS SPS Wola II UKS SPS Wola II 11 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela

Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. TRÓJKA Czechowice Dz. 10 30 10-0-0 164:24 +140
2. FOOTBALL PROJECT Suszec 10 25 8-1-1 86:40 +46
3. UKS SPS Wola II 10 25 8-1-1 97:45 +52
4. MKS ISKRA Pszczyna II 10 21 7-0-3 76:37 +39
5. LKS Mizerów 10 16 5-1-4 50:52 -2
6. LKS Rudołtowice 10 12 4-0-6 65:57 +8
7. UKS CHAMPIONS Rybnik 10 9 3-0-7 51:65 -14
8. UKS Warszowice 10 9 3-0-7 42:96 -54
9. AKS NADWIŚLAN Góra 10 7 2-1-7 43:94 -51
10. LKS Wisła Wielka 10 6 2-0-8 30:103 -73
11. LKS Studzionka 10 3 1-0-9 25:116 -91
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rozbudowana

Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   TRÓJKA Czechowice Dz. 10 30 10-0-0 164:24 +140 4 12 4-0-0 70:7 +63 6 18 6-0-0 94:17 +77
2. stay   FOOTBALL PROJECT Suszec 10 25 8-1-1 86:40 +46 4 12 4-0-0 43:11 +32 6 13 4-1-1 43:29 +14 1 1 6:6
3. stay   UKS SPS Wola II 10 25 8-1-1 97:45 +52 5 10 3-1-1 45:25 +20 5 15 5-0-0 52:20 +32 1 1 6:6
4. stay   MKS ISKRA Pszczyna II 10 21 7-0-3 76:37 +39 6 12 4-0-2 47:21 +26 4 9 3-0-1 29:16 +13
5. stay   LKS Mizerów 10 16 5-1-4 50:52 -2 5 6 2-0-3 25:32 -7 5 10 3-1-1 25:20 +5
6. stay   LKS Rudołtowice 10 12 4-0-6 65:57 +8 5 3 1-0-4 31:36 -5 5 9 3-0-2 34:21 +13
7. stay   UKS CHAMPIONS Rybnik 10 9 3-0-7 51:65 -14 5 3 1-0-4 20:28 -8 5 6 2-0-3 31:37 -6 1 3 8:1
8. stay   UKS Warszowice 10 9 3-0-7 42:96 -54 5 6 2-0-3 27:38 -11 5 3 1-0-4 15:58 -43 1 0 1:8
9. stay   AKS NADWIŚLAN Góra 10 7 2-1-7 43:94 -51 6 1 0-1-5 25:69 -44 4 6 2-0-2 18:25 -7
10. stay   LKS Wisła Wielka 10 6 2-0-8 30:103 -73 6 6 2-0-4 19:66 -47 4 0 0-0-4 11:37 -26
11. stay   LKS Studzionka 10 3 1-0-9 25:116 -91 4 3 1-0-3 14:30 -16 6 0 0-0-6 11:86 -75
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela krzyżowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. Czechowice Dz. X 8:3 10:4 28:0 24:0
2. Suszec X 6:5 12:2 7:4 18:0
3. Wola II 2:6 6:6 X 7:5 15:2 15:6
4. Pszczyna II 7:8 3:6 X 6:3 12:1 9:0 10:3
5. Mizerów 2:14 2:5 7:9 X 9:2 5:2
6. Rudołtowice 2:16 4:8 5:7 2:5 X 18:0
7. Rybnik 4:11 4:7 2:4 2:5 X 8:1
8. Warszowice 5:10 6:15 3:5 7:5 X 6:3
9. Góra 3:20 2:17 6:6 3:10 4:7 7:9 X
10. Wisła Wielka 1:30 0:8 3:11 7:6 6:5 2:6 X
11. Studzionka 3:7 4:13 1:7 6:3 X
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela serii

Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11
1. Czechowice Dz. W   W W W W W W W W W
2. Suszec W W R W W   W W W P W
3. Wola II W W R W W W P W W   W
4. Pszczyna II W P W W P P W W   W W
5. Mizerów P R P P P W W   W W W
6. Rudołtowice   P W W P W P P P W P
7. Rybnik P P P P   W W P P W P
8. Warszowice P W   P W P P W P P P
9. Góra P R P P W P   P W P P
10. Wisła Wielka W P W P P P P P P P  
11. Studzionka P W P   P P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5

Strzelcy bramek

  • ...- ...