Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. ZET 6 15
2. Bojszowy 6 15
3. Studzionka 6 15
4. Chełm Śl. 6 13
5. JUWe 6 13
6. Woszczyce 6 12
7. Łaziska (b) 6 10
8. Suszec 6 10
9. Frydek 6 9
10. Brzeźce 6 7
11. CZAPLA 6 7
12. SIÓDEMKA 6 6
13. Kobiór (b) 6 5
14. Międzyrzecze 6 1
15. Jankowice 6 1
16. ISKRA II 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Junior Młodszy

21.09.2019, 10:00
Studzionka- Czechowice-Dz.

Kadra

Kadra seniorów w sezonie 2019/ 20- runda jesienna
1. Adam Bańczyk- GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 19.12.2001
2. Błażej Bączkiewicz- LKS BŁYSKAWICA Kończyce Małe 27.06.1989
3. Łukasz Czerwiński- wychowanek 02.05.1990
4. Marcin Czerwiński- wychowanek 11.07.1997
5. Tomasz Czerwiński- wychowanek 13.04.1992
6. Wojciech Czerwiński- wychowanek 23.03.1994
7. Kamil Dawid- GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 29.05.2000
8. Marcin Domin- KS Warszowice 28.02.1994
9. Robert Dunat- wychowanek 20.06.1997
10. Szymon Dunat- wychowanek 20.02.1995
11. Adam Gruszka- wychowanek 24.10.1994
12. Krzysztof Hałat- wychowanek 28.08.1994
13. Kajetan Idus- ORZEŁ Mokre 16.03.1988
14. Piotr Karwowski- wychowanek 21.09.1998
15. Marcin Konieczny- wychowanek 06.07.1980
16. Stanisław Kowalczyk- wychowanek 05.02.2000
17. Filip Kozik- wychowanek 13.01.2002
18. Kamil Kreja- LKS Wisła Mała 05.05.1990
19. Tomasz Oślizło- GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 28.02.1988
20. Kacper Pfeifer- wychowanek 29.06.2002
21. Jakub Placek- GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 18.07.1999
22. Mateusz Placek- GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice 15.12.2000
23. Rafał Skipioł- LKS Goczałkowice 06.08.1993
24. Mateusz Słomka- LKS Łąka 08.04.2002
25. Karol Sodzawiczny- wychowanek 01.11.1994
26. Jakub Szwajnoch- wychowanek 14.05.2001
27. Szymon Szyndler- wychowanek 29.09.2002
28. Michał Żurek- wychowanek 18.08.1998
  • ubyli: Łukasz Bruliński, Bartosz Grabowski, Krystian Janik, Damian Król, Daniel Król, Andrzej Niemczyk, Andrzej Szymbara, Mihai Ursahi, Daniel Wilk, Radosław Tetla, Kamil Wesołek
  • przybyli: Adam Bańczyk, Kamil Dawid- GKS PNIÓWEK 74 Pawłowice, Szymon Dunat- GKS KRUPIŃSKI Suszec, Filip Kozik, Kacper Pfeifer, Mateusz Słomka, Jakub Szwajnoch, Szymon Szyndler- z drużyny juniorów, Wojciech Czerwiński, Tomasz Oslizło, Rafał Skipioł, Michał Żurek- wznowili treningi