Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Chełm Śl. 7 18
2. Wisła W. 7 16
3. JUWe 6 14
4. Rudołtowice- Ćw. 7 14
5. Brzeźce (b) 7 13
6. ZET 6 13
7. Bojszowy 6 12
8. SIÓDEMKA 7 12
9. CZAPLA 7 8
10. Woszczyce (b) 7 7
11. Suszec (s) 6 6
12. ISKRA II 7 6
13. Frydek 6 5
14. Studzionka 6 3
15. Jankowice 6 1
16. Międzyrzecze 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodzik

21.09.2018, 17:00
Studzionka- Łaziska 0:6

Junior Młodszy

23.09.2018, 11:00
Lędziny- Studzionka

Terminarz

Terminarz 2018/19

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: PoprzedniaNastępna
1 kolejka
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 3:1 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 11 sie, 17:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 1:1 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 11 sie, 17:00
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 0:0 LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 11 sie, 17:00
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 0:1 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 11 sie, 17:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 0:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 12 sie, 11:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 3:1 GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 12 sie, 17:00
K. Sodzawiczny- 2, M. Konieczny
LKS Frydek LKS Frydek 2:2 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 12 sie, 17:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 2:5 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 5 wrz, 17:30
w pierwszym terminie 12.08.2018 przełożony
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 2:4 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 18 sie, 17:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 5:0 LKS Frydek LKS Frydek 18 sie, 17:00
LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 5:0 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 18 sie, 17:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 1:3 LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 18 sie, 17:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 2:1 LKS Studzionka LKS Studzionka 18 sie, 17:00
S. Kowalczyk
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 7:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 18 sie, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 1:1 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 18 sie, 17:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 2:2 LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 19 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 2:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 25 sie, 17:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 2:4 GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 25 sie, 17:00
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 0:1 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 25 sie, 17:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 1:4 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 26 sie, 11:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 6:2 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 26 sie, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 2:3 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 26 sie, 17:00
R. Dunat, K. Sodzawiczny
LKS Frydek LKS Frydek 0:1 LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 26 sie, 17:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1:2 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 26 sie, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 0:1 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 1 wrz, 17:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 3:2 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1 wrz, 17:00
LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 3:0 LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 1 wrz, 17:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 1:4 LKS Frydek LKS Frydek 1 wrz, 17:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 3:3 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 1 wrz, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 4:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 1 wrz, 17:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 3:1 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 1 wrz, 17:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 4:0 LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 19 wrz, 16:30
w pierwszym terminie 02.09.2018 przełożony
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 1:0 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 8 wrz, 16:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 0:1 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 8 wrz, 16:00
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 0:5 GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 8 wrz, 16:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 1:0 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 8 wrz, 16:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 2:0 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 9 wrz, 11:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 1:4 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 9 wrz, 16:00
K. Sodzawiczny
LKS Frydek LKS Frydek 3:3 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 9 wrz, 16:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1:2 LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 9 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 4:0 LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 12 wrz, 17:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 0:5 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 15 wrz, 16:00
LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 1:1 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 15 wrz, 16:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 1:5 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 15 wrz, 16:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 1:3 LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 15 wrz, 16:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 2:1 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 15 wrz, 16:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 2:1 LKS Frydek LKS Frydek 16 wrz, 16:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 1:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 16 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 2:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 22 wrz, 16:00
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 3:2 LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 22 wrz, 16:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 4:0 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 22 wrz, 16:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 1:0 LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 22 wrz, 16:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 23 wrz, 16:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 23 wrz, 16:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 23 wrz, 16:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 23 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 29 wrz, 16:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 29 wrz, 16:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 29 wrz, 16:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 29 wrz, 16:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 29 wrz, 16:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- LKS Frydek LKS Frydek 29 wrz, 16:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 30 wrz, 11:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 30 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 6 paź, 16:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 6 paź, 16:00
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 6 paź, 16:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 6 paź, 16:00
LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 6 paź, 16:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 7 paź, 16:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 7 paź, 16:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 7 paź, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 13 paź, 15:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 13 paź, 15:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 13 paź, 15:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 13 paź, 15:00
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 13 paź, 15:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 14 paź, 11:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 14 paź, 15:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- LKS Frydek LKS Frydek 14 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 20 paź, 15:00
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 20 paź, 15:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 20 paź, 15:00
LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. -:- LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 20 paź, 15:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 20 paź, 15:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 21 paź, 15:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 21 paź, 15:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 21 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 27 paź, 15:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 27 paź, 15:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 27 paź, 15:00
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) -:- LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 27 paź, 15:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- LKS Frydek LKS Frydek 27 paź, 15:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 28 paź, 11:00
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 28 paź, 14:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 28 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 3 lis, 14:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 3 lis, 14:00
LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 3 lis, 14:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 3 lis, 14:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 3 lis, 14:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 4 lis, 14:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 4 lis, 14:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 4 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka 10 lis, 13:30
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 10 lis, 13:30
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) 10 lis, 13:30
LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 10 lis, 13:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 10 lis, 13:30
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. 11 lis, 11:30
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 11 lis, 13:30
LKS Frydek LKS Frydek -:- LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) 11 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka
LKS Woszczyce (b) LKS Woszczyce (b) -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 17 lis, 13:30
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- LKS Brzeźce (b) LKS Brzeźce (b) 17 lis, 13:30
LKS Rudołtowice- Ćw. LKS Rudołtowice- Ćw. -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 17 lis, 13:30
GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) GKS KRUPIŃSKI Suszec (s) -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 17 lis, 13:30
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 17 lis, 13:30
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- LKS Frydek LKS Frydek 18 lis, 13:30
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 18 lis, 13:30
LKS Wisła Wielka LKS Wisła Wielka -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 18 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5