Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. ZET 6 15
2. Bojszowy 6 15
3. Studzionka 6 15
4. Chełm Śl. 6 13
5. JUWe 6 13
6. Woszczyce 6 12
7. Łaziska (b) 6 10
8. Suszec 6 10
9. Frydek 6 9
10. Brzeźce 6 7
11. CZAPLA 6 7
12. SIÓDEMKA 6 6
13. Kobiór (b) 6 5
14. Międzyrzecze 6 1
15. Jankowice 6 1
16. ISKRA II 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Junior Młodszy

21.09.2019, 10:00
Studzionka- Czechowice-Dz.

Terminarz

Terminarz 2018/19

Wybierz kolejkę do wyświetlenia: PoprzedniaNastępna
1 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 1:6 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 10 sie, 17:00
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 1:1 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 10 sie, 17:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 2:0 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 10 sie, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 11:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 10 sie, 17:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 2:0 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 11 sie, 11:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 0:3 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 11 sie, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 1:0 LKS Frydek LKS Frydek 11 sie, 17:00
B. Bączkiewicz
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 0:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 15 sie, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 1:1 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 17 sie, 17:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 1:4 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 18 sie, 14:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 7:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 18 sie, 17:00
LKS Frydek LKS Frydek 4:2 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 18 sie, 17:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 4:1 LKS Studzionka LKS Studzionka 18 sie, 17:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 4:0 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 18 sie, 17:00
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 3:1 LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 18 sie, 17:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce 3:2 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 4 wrz, 17:00
w pierwszym terminie 17.08.2019 przełożony
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 1:0 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 24 sie, 17:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 1:2 LKS Woszczyce LKS Woszczyce 24 sie, 17:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1:3 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 24 sie, 17:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 2:0 LKS Frydek LKS Frydek 24 sie, 17:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 2:3 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 24 sie, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 3:1 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 24 sie, 17:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 1:3 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 24 sie, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 7:2 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 25 sie, 17:00
M. Konieczny, R. Dunat- 2, K. Kreja- 2, J. Placek- 2
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
LKS Brzeźce LKS Brzeźce 3:2 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 31 sie, 17:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 0:5 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 31 sie, 17:00
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 0:1 LKS Studzionka LKS Studzionka 31 sie, 17:00
M. Domin
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 1:1 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 31 sie, 17:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 2:0 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 1 wrz, 17:00
LKS Frydek LKS Frydek 4:3 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 1 wrz, 17:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 2:3 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 1 wrz, 17:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 4:2 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 3:1 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 7 wrz, 17:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 1:1 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 7 wrz, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 7:2 LKS Frydek LKS Frydek 7 wrz, 17:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 1:1 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 7 wrz, 17:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1:2 LKS Woszczyce LKS Woszczyce 7 wrz, 17:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 0:5 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 8 wrz, 11:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 1:2 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 8 wrz, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 2:1 LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 8 wrz, 17:00
W. Czerwiński, K. Kreja
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 2:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 14 wrz, 16:30
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 4:2 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 14 wrz, 16:30
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 0:1 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 14 wrz, 16:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 0:3 LKS Studzionka LKS Studzionka 14 wrz, 16:30
w.o. na boisku 4:2. W drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
LKS Frydek LKS Frydek 5:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 14 wrz, 16:30
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 6:1 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 15 wrz, 16:30
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 1:0 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 15 wrz, 16:30
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 4:0 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 15 wrz, 16:30
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 21 wrz, 16:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 21 wrz, 16:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 21 wrz, 16:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- LKS Frydek LKS Frydek 21 wrz, 16:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 21 wrz, 16:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 22 wrz, 11:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 22 wrz, 16:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 22 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 28 wrz, 16:00
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 28 wrz, 16:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 28 wrz, 16:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 29 wrz, 16:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- LKS Brzeźce LKS Brzeźce 29 wrz, 16:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 29 wrz, 16:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 29 wrz, 16:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 29 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 5 paź, 15:30
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 5 paź, 15:30
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 5 paź, 15:30
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 5 paź, 15:30
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 5 paź, 15:30
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- LKS Frydek LKS Frydek 5 paź, 15:30
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 6 paź, 11:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 6 paź, 15:30
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 12 paź, 15:30
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 12 paź, 15:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 12 paź, 15:30
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- LKS Frydek LKS Frydek 13 paź, 15:30
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 13 paź, 15:30
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) -:- LKS Brzeźce LKS Brzeźce 13 paź, 15:30
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 13 paź, 15:30
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 13 paź, 15:30
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 19 paź, 15:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 19 paź, 15:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 19 paź, 15:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 19 paź, 15:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 19 paź, 15:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 19 paź, 15:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 20 paź, 11:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 20 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 26 paź, 15:00
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) -:- LKS Brzeźce LKS Brzeźce 26 paź, 15:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 26 paź, 15:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 26 paź, 15:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 27 paź, 14:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) -:- LKS Frydek LKS Frydek 27 paź, 14:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 27 paź, 14:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 27 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 2 lis, 14:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 2 lis, 14:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 2 lis, 14:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 2 lis, 14:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 2 lis, 14:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 3 lis, 11:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 3 lis, 14:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 3 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 9 lis, 13:30
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) -:- LKS Frydek LKS Frydek 9 lis, 13:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 9 lis, 13:30
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 9 lis, 13:30
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 9 lis, 13:30
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 10 lis, 13:30
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- LKS Brzeźce LKS Brzeźce 10 lis, 13:30
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 10 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 16 lis, 13:30
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 16 lis, 13:30
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 16 lis, 13:30
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 16 lis, 13:30
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 17 lis, 11:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 17 lis, 13:30
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 17 lis, 13:30
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 17 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5