Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. ZET 6 15
2. Bojszowy 6 15
3. Studzionka 6 15
4. Chełm Śl. 6 13
5. JUWe 6 13
6. Woszczyce 6 12
7. Łaziska (b) 6 10
8. Suszec 6 10
9. Frydek 6 9
10. Brzeźce 6 7
11. CZAPLA 6 7
12. SIÓDEMKA 6 6
13. Kobiór (b) 6 5
14. Międzyrzecze 6 1
15. Jankowice 6 1
16. ISKRA II 6 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Junior Młodszy

21.09.2019, 10:00
Studzionka- Czechowice-Dz.

Turnieje

Turniej piłki nożnej pszczyńskich drużyn o Puchar Burmistrza

W roku 2003 pszczyński MORiS zorganizował I Turniej Piłki Nożnej Pszczyńskich Drużyn o Puchar Burmistrza. W turnieju wzięły udział drużyny piłkarskie z terenu gminy Pszczyna, grające na co dzień w strukturach PZPN. Turniej rozegrano na hali przy ulicy Basztowej. Pierwszy turniej zakończył się bezapelacyjnym zwycięstwem drużyny ze Studzionki, która sięgnęła po puchar Burmistrza odnosząc komplet zwycięstw.
Turnieje weszły już na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez MORiS.

Końcowa klasyfikacja dotychczas rozegranych Turniejów piłki nożnej pszczyńskich drużyn o Puchar Burmistrza

  • 02.03.2003- LKS Studzionka, LKS ZNICZ Jankowice, MKS ISKRA Pszczyna, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (1 miejsce) KS CZARNI Piasek 3:0 (w:o), KS Czarków 3:0
      • ćwierćfinał LKS Brzeźce- Kryry 2:1
      • półfinał LKS Studzienice 4:2
      • finał LKS ZNICZ Jankowice 4:1
  • 01.02.2004- LKS Łąka, MKS ISKRA Pszczyna, KS CZARNI Piasek, LKS Studzionka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) LKS Studzienice 2:2, LKS ZNICZ Jankowice 4:1, LKS Łąka 3:4, LKS Rudołtowice- Ćwiklice 3:1
      • półfinał MKS ISKRA Pszczyna 4:5
      • o trzecie miejsce KS CZARNI Piasek 0:2
  • 06.02.2005- LKS Łąka, LKS ZNICZ Jankowice, KS CZARNI Piasek, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (4 miejsce) LKS Wisła Mała 5:1, LKS Studzienice 1:1, LKS Łąka 1:1, LKS Rudołtowice- Ćwiklice 0:1
  • 22.01.2006- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Łąka, LKS Studzionka, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) MKS ISKRA Pszczyna 0:1, LKS Wisła Wielka 6:1, LKS Poręba 3:0, KS CZARNI Piasek 1:1
      • półfinał LKS Łąka 0:2
      • o trzecie miejsce LKS Studzienice 3:1
  • 28.01.2007- LKS ZNICZ Jankowice, LKS Łąka, LKS Studzionka, MKS ISKRA Pszczyna
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) LKS Wisła Wielka 2:0, LKS Czarków 3:1, LKS Poręba 2:1, KS CZARNI Piasek 1:1, MKS ISKRA Pszczyna 1:2
      • półfinał LKS ZNICZ Jankowice 1:3
      • o trzecie miejsce MKS ISKRA Pszczyna 2:0
  • 10.02.2008- KS CZARNI Piasek, LKS ZNICZ Jankowice, LKS Łąka, LKS Studzionka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) MKS ISKRA Pszczyna 1:0, LKS Wisła Mała 4:0, LKS Poręba 2:1, LKS Łąka 0:2, LKS Rudołtowice- Ćwiklice 3:2
      • półfinał LKS ZNICZ Jankowice 1:3
      • o trzecie miejsce LKS Łąka 1:3
  • 18.01.2009- LKS Studzienice, MKS ISKRA Pszczyna, LKS Łąka, LKS Wisła W.
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (1 miejsce) LKS Brzeźce 4:1, LKS Łąka 0:0
      • ćwierćfinał MKS ISKRA Pszczyna 1:1, karne 0:2
  • 06.02.2010- LKS ZNICZ Jankowice, LKS Łąka, LKS Czarków, LKS Rudołtowice- Ćw.
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (4 miejsce) LKS Wisła Wielka 1:0, LKS Studzienice 0:2, LKS Łąka 0:5, LKS ZNICZ Jankowice 0:2, LKS GROBLA Ćwiklice 3:1
  • 20.02.2011- LKS Łąka, LKS Czarków, LKS Wisła W., LKS Rudołtowice- Ćw.
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (6 miejsce) LKS Wisła Wielka 1:6, LKS Czarków 0:4, LKS Brzeźce 1:3, MKS ISKRA Pszczyna 0:5, KS CZARNI Piasek 1:2
  • 22.02.2012- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Wisła W., KS CZARNI Piasek, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (4 miejsce) LKS Czarków 1:1, LKS Łąka 3:1, LKS Brzeźce 5:0, LKS Studzienice 0:1, LKS Wisła Wielka 0:2
  • 27.01.2013- KS CZARNI Piasek, LKS Studzienice, LKS Czarków, MKS ISKRA Pszczyna
    • mecze LKS Studzionka: LKS Studzionka nie wystartował w turnieju
  • 12.01.2014- LKS ZNICZ Jankowice, LKS Rudołtowice- Ćw., LKS Studzionka, MKS ISKRA Pszczyna
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) KS CZARNI Piasek 2:0, LKS Brzeźce 2:1, LKS Wisła Mała 2:0, LKS Czarków 4:2, LKS Rudołtowice- Ćw. 0:3
      • półfinał LKS ZNICZ Jankowice 1:1, karne 2:3
      • o trzecie miejsce MKS ISKRA Pszczyna 3:0
  • 25.01.2015- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Studzienice, MKS ISKRA Pszczyna II, LKS Łąka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (6 miejsce) LKS Łąka 0:4, MKS ISKRA Pszczyna II 0:3, LKS Brzeźce 2:7, LKS Wisła Wielka 0:3, KS CZARNI Piasek 1:3
  • 31.01.2016- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Studzionka, LKS Studzienice, LKS Łąka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) MKS ISKRA Pszczyna II 1:0, LKS Brzeźce 5:0, LKS Rudołtowice- Ćw. 1:1, LKS Studzienice 0:3, KS CZARNI Piasek 1:1
      • półfinał LKS Łąka 0:0, karne 2:0
      • finał MKS ISKRA Pszczyna 1:2
  • 12.02.2017- LKS Studzienice, LKS ZNICZ Jankowice, LKS Wisła Wielka, LKS Wisła Mała
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (4 miejsce) LKS Łąka 1:0, LKS Wisła Wielka 1:0, LKS Wisła Mała 0:1, LKS Rudołtowice- Ćw. 1:4
  • 21.01.2018- LKS Studzienice, LKS ZNICZ Jankowice, LKS Wisła Wielka, LKS Łąka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (3 miejsce) LKS Łąka 1:2, LKS Studzienice 0:5, MKS ISKRA Pszczyna II 5:2


XVII turniej piłki nożnej pszczyńskich drużyn o Puchar Burmistrza, 20 stycznia 2019r.

Uczestnicy

Grupa A Grupa B
LKS Studzionka
LKS Łąka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Studzienice
MKS ISKRA Pszczyna
LKS Wisła Mała
LKS ZNICZ Jankowice
LKS Wisła Wielka

Wyniki

  • Grupa A
    • LKS Studzionka- LKS Rudołtowice- Ćw. 1:1 (samobójczy)
    • LKS Studzienice- LKS Łąka 2:0
    • LKS Studzionka- LKS Studzienice 2:2 (K. Sodzawiczny- 2)
    • LKS Rudołtowice-Ćw.- LKS Łąka 4:1
    • LKS Studzienice- LKS Rudołtowice-Ćw. 1:0
    • LKS Łąka- Studzionka 2:3 (Damian Król, K. Sodzawiczny, S. Kowalczyk)
  • Grupa B
    • MKS ISKRA Pszczyna- LKS Wisła Mała 7:2
    • LKS Wisła Wielka- LKS ZNICZ Jankowice 5:0
    • MKS ISKRA Pszczyna- LKS ZNICZ Jankowice 1:1
    • LKS Wisła Wielka- LKS Wisła Mała 3:0
    • MKS ISKRA Pszczyna- LKS Wisła Wielka 3:2
    • LKS ZNICZ Jankowice- LKS Wisła Małae 2:0

Tabele

Grupa A Grupa B
1. LKS Studzienice..........3 6 5- 2
2. LKS Studzionka............3 5 6- 5
3. LKS Rudołtowice-Ćw........3 4 5- 3
4. LKS łąka..................3 0 3- 9
1. MKS ISKRA Pszczyna...........3 7 11- 5
2. LKS Wisła Wielka.......3 6 10- 3
3. LKS ZNICZ Jankowice..........3 4 9- 6
4. LKS Wisła Mała.......3 0 2-12

Półfinały

    LKS Wisła Wielka- LKS Studzienice 1:1, karne 5:4
  • LKS Studzionka- MKS ISKRA Pszczyna 1:0 (K. Sodzawiczny)

O III miejsce

  • LKS Studzienice- MKS ISKRA Pszczyna 0:2

Finał

  • LKS Wisła Wielka- LKS Studzionka 5:0

Końcowa klasyfikacja

  1. 1. LKS Wisła Wielka
  2. 2. LKS Studzionka
  3. 3. MKS ISKRA Pszczyna
  4. 4. LKS Studzienice

Zwycięzca konkursu rzutów karnych: Łukasz Grzechnik LKS Studzienice

Najlepszy strzelec turnieju: Piotr Noga MKS ISKRA Pszczyna

Najlepszy bramkarz turnieju: Paweł Skorupka LKS Wisła Wielka

Najlepszy zawodnik turnieju: Wojciech Janowski LKS Wisła Wielka

  • Skład LKS Studzionka: Ł. Bruliński, M. Czerwiński, R. Dunat, K. Idus, M. Konieczny, S. Kowalczyk, Damian Król, K. Sodzawiczny, A. Szymbara