Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. JUWe (s) 25 59
2. Studzienice 25 57
3. Wyry 25 57
4. Wisła W. 24 45
5. Studzionka 25 39
6. Chełm Śl. 25 38
7. ISKRA II 24 38
8. ZET (s) 25 37
9. CZAPLA 25 35
10. Rudołtowice- Ćw. 25 35
11. Frydek 25 31
12. Międzyrzecze (b) 25 28
13. Jankowice 25 25
14. SIÓDEMKA 25 20
15. Bojszowy (s) 25 15
16. Piasek (b) 25 15
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Młodziki

25.05.2018, 17:00
Studzionka- Wola

Trampkarze

22.05.2018, 17:00
Mizerów- Studzionka 1:2

Wideo LKS Studzionka

Turnieje

Turniej piłki nożnej pszczyńskich drużyn o Puchar Burmistrza

W roku 2003 pszczyński MORiS zorganizował I Turniej Piłki Nożnej Pszczyńskich Drużyn o Puchar Burmistrza. W turnieju wzięły udział drużyny piłkarskie z terenu gminy Pszczyna, grające na co dzień w strukturach PZPN. Turniej rozegrano na hali przy ulicy Basztowej. Pierwszy turniej zakończył się bezapelacyjnym zwycięstwem drużyny ze Studzionki, która sięgnęła po puchar Burmistrza odnosząc komplet zwycięstw.
Turnieje weszły już na stałe do kalendarza imprez organizowanych przez MORiS.

Końcowa klasyfikacja dotychczas rozegranych Turniejów piłki nożnej pszczyńskich drużyn o Puchar Burmistrza

  • 02.03.2003- LKS Studzionka, LKS ZNICZ Jankowice, MKS ISKRA Pszczyna, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (1 miejsce) KS CZARNI Piasek 3:0 (w:o), KS Czarków 3:0
      • ćwierćfinał LKS Brzeźce- Kryry 2:1
      • półfinał LKS Studzienice 4:2
      • finał LKS ZNICZ Jankowice 4:1
  • 01.02.2004- LKS Łąka, MKS ISKRA Pszczyna, KS CZARNI Piasek, LKS Studzionka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) LKS Studzienice 2:2, LKS ZNICZ Jankowice 4:1, LKS Łąka 3:4, LKS Rudołtowice- Ćwiklice 3:1
      • półfinał MKS ISKRA Pszczyna 4:5
      • o trzecie miejsce KS CZARNI Piasek 0:2
  • 06.02.2005- LKS Łąka, LKS ZNICZ Jankowice, KS CZARNI Piasek, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (4 miejsce) LKS Wisła Mała 5:1, LKS Studzienice 1:1, LKS Łąka 1:1, LKS Rudołtowice- Ćwiklice 0:1
  • 22.01.2006- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Łąka, LKS Studzionka, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) MKS ISKRA Pszczyna 0:1, LKS Wisła Wielka 6:1, LKS Poręba 3:0, KS CZARNI Piasek 1:1
      • półfinał LKS Łąka 0:2
      • o trzecie miejsce LKS Studzienice 3:1
  • 28.01.2007- LKS ZNICZ Jankowice, LKS Łąka, LKS Studzionka, MKS ISKRA Pszczyna
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) LKS Wisła Wielka 2:0, LKS Czarków 3:1, LKS Poręba 2:1, KS CZARNI Piasek 1:1, MKS ISKRA Pszczyna 1:2
      • półfinał LKS ZNICZ Jankowice 1:3
      • o trzecie miejsce MKS ISKRA Pszczyna 2:0
  • 10.02.2008- KS CZARNI Piasek, LKS ZNICZ Jankowice, LKS Łąka, LKS Studzionka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) MKS ISKRA Pszczyna 1:0, LKS Wisła Mała 4:0, LKS Poręba 2:1, LKS Łąka 0:2, LKS Rudołtowice- Ćwiklice 3:2
      • półfinał LKS ZNICZ Jankowice 1:3
      • o trzecie miejsce LKS Łąka 1:3
  • 18.01.2009- LKS Studzienice, MKS ISKRA Pszczyna, LKS Łąka, LKS Wisła W.
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (1 miejsce) LKS Brzeźce 4:1, LKS Łąka 0:0
      • ćwierćfinał MKS ISKRA Pszczyna 1:1, karne 0:2
  • 06.02.2010- LKS ZNICZ Jankowice, LKS Łąka, LKS Czarków, LKS Rudołtowice- Ćw.
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (4 miejsce) LKS Wisła Wielka 1:0, LKS Studzienice 0:2, LKS Łąka 0:5, LKS ZNICZ Jankowice 0:2, LKS GROBLA Ćwiklice 3:1
  • 20.02.2011- LKS Łąka, LKS Czarków, LKS Wisła W., LKS Rudołtowice- Ćw.
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (6 miejsce) LKS Wisła Wielka 1:6, LKS Czarków 0:4, LKS Brzeźce 1:3, MKS ISKRA Pszczyna 0:5, KS CZARNI Piasek 1:2
  • 22.02.2012- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Wisła W., KS CZARNI Piasek, LKS Studzienice
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (4 miejsce) LKS Czarków 1:1, LKS Łąka 3:1, LKS Brzeźce 5:0, LKS Studzienice 0:1, LKS Wisła Wielka 0:2
  • 27.01.2013- KS CZARNI Piasek, LKS Studzienice, LKS Czarków, MKS ISKRA Pszczyna
    • mecze LKS Studzionka: LKS Studzionka nie wystartował w turnieju
  • 12.01.2014- LKS ZNICZ Jankowice, LKS Rudołtowice- Ćw., LKS Studzionka, MKS ISKRA Pszczyna
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) KS CZARNI Piasek 2:0, LKS Brzeźce 2:1, LKS Wisła Mała 2:0, LKS Czarków 4:2, LKS Rudołtowice- Ćw. 0:3
      • półfinał LKS ZNICZ Jankowice 1:1, karne 2:3
      • o trzecie miejsce MKS ISKRA Pszczyna 3:0
  • 25.01.2015- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Studzienice, MKS ISKRA Pszczyna II, LKS Łąka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (6 miejsce) LKS Łąka 0:4, MKS ISKRA Pszczyna II 0:3, LKS Brzeźce 2:7, LKS Wisła Wielka 0:3, KS CZARNI Piasek 1:3
  • 31.01.2016- MKS ISKRA Pszczyna, LKS Studzionka, LKS Studzienice, LKS Łąka
    • mecze LKS Studzionka:
      • mecze w grupie (2 miejsce) MKS ISKRA Pszczyna II 1:0, LKS Brzeźce 5:0, LKS Rudołtowice- Ćw. 1:1, LKS Studzienice 0:3, KS CZARNI Piasek 1:1
      • półfinał LKS Łąka 0:0, karne 2:0
      • finał MKS ISKRA Pszczyna 1:2


XV turniej piłki nożnej pszczyńskich drużyn o Puchar Burmistrza, 12 lutego 2017r.

Uczestnicy

Grupa A Grupa B
LKS Studzionka
LKS Łąka
LKS Rudołtowice-Ćwiklice
LKS Wisła Wielka
LKS Wisła Mała
MKS ISKRA Pszczyna
LKS Studzienice
LKS ZNICZ Jankowice
KS CZARNI Piasek

Wyniki

  • Grupa A
    • LKS Studzionka- LKS Łąka 1:1 (B. Bączkiewicz)
    • LKS Wisła Mała- LKS Rudołtowice- Ćw. 1:0
    • LKS Studzionka- LKS Wisła Wielka 1:0 (M. Czerwiński)
    • LKS Wisła Mała- LKS Łąka 1:0
    • LKS Wisła Wielka- LKS Rudołtowice-Ćw. 1:0
    • LKS Wisła Mała- Studzionka 1:0
    • LKS Rudołtowice-Ćw.- LKS Łąka 0:2
    • LKS Wisła Wielka- LKS Wisła Mała 3:0
    • LKS Studzionka- LKS Rudołtowice-Ćw. 1:4 (R. Dunat)
    • LKS Łąka- LKS Wisła Wielka 1:2
  • Grupa B
    • MKS ISKRA Pszczyna- LKS Studzienice 1:1
    • KS CZARNI Piasek- LKS ZNICZ Jankowice 2:3
    • KS CZARNI Piasek- LKS Studzienice 2:3
    • MKS ISKRA Pszczyna- LKS ZNICZ Jankowice 0:2
    • MKS ISKRA Pszczyna- KS CZARNI Piasek 1:2
    • LKS ZNICZ Jankowice- LKS Studzienice 0:2

Tabele

Grupa A Grupa B
1. LKS Wisła Wielka..........4 9 6- 2
2. LKS Wisła Mała............4 9 3- 3
3. LKS Łąka..................4 4 4- 4
4. LKS Studzionka............4 4 3- 6
5. LKS Rudołtowice-Ćw........4 3 3- 6
1. LKS Studzienice...........3 7 6- 3
2. LKS ZNICZ Jankowice.......3 6 5- 4
3. KS CZARNI Piasek..........3 3 6- 7
4. LMKS ISKRA Pszczyna.......3 1 2- 5

Półfinały

    LKS Wisła Wielka- LKS ZNICZ Jankowice 0:0, karne 2:3
  • LKS Studzienice- LKS Wisła Mała 3:1

O III miejsce

  • LKS Wisła Wielka- LKS Wisła Mała 0:0, karne 4:3

Finał

  • LKS ZNICZ Jankowice- LKS Studzienice 0:1

Końcowa klasyfikacja

  1. 1. LKS Studzienice
  2. 2. LKS ZNICZ Jankowice
  3. 3. LKS Wisła Wielka
  4. 4. LKS Wisła Mała

Zwycięzca konkursu rzutów karnych: Radosław Kotas LKS Wisła Wielka

Najlepszy strzelec turnieju: Wojciech Janosz LKS Studzienice

Najlepszy bramkarz turnieju: Mariusz Król LKS ZNICZ Jankowice

Najlepszy zawodnik turnieju: Wojciech Janosz LKS Studzienice

  • Skład LKS Studzionka: A. Szymbara, A. Gruszka, M. Czerwiński, R. Dunat, A. Cyrulik, M. Konieczny, B. Bączkiewicz, Daniel Król, P. Karwowski