Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Wyry 15 39
2. JUWe (s) 15 36
3. Studzienice 15 27
4. ZET (s) 14 26
5. CZAPLA 15 25
6. Chełm Śl. 14 25
7. Rudołtowice- Ćw. 15 23
8. Studzionka 15 23
9. Wisła W. 13 22
10. Międzyrzecze (b) 15 19
11. Frydek 14 18
12. Jankowice 15 16
13. ISKRA II 15 15
14. SIÓDEMKA 15 14
15. Piasek (b) 15 8
16. Bojszowy (s) 14 3
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Orliki

19.11.2017, 10:00
Studzionka- Góra (zaległy z 9 kolejki) 1:7

Młodziki

11.11.2017, 11:00
Studzionka- Łąka 0:9

Trampkarze

17.11.2017, 16:00
Studzionka- Świerczyniec (baraż o awans do III ligi) 3:6

Pszczyńska Liga Orlików

19.11.2017, 10:15
Studzienice- Studzionka 11:0

Pszczyńska Liga Młodzików

18.11.2017, 09:00
Studzionka- Iskra II 0:8

Wideo LKS Studzionka

Turnieje

Sąsiedzki turniej halowy piłki nożnej o Puchar Sołtysa Wisły Małej

W drugim turnieju, oprócz gospodarzy LKS Wisła Mała w turnieju wystąpili: LKS Studzionka, LKS Brzeźce, LKS Mizerów, LKS Wisła Wielka i KS WISŁA Strumień.

Namiotawa hala sportowa o wymiarach 34 m x 19 m została oddana do użytku w maju 2005 roku. Posiada pokryte sztuczną trawą boiska do piłki ręcznej, koszykówki, siatkówki, badmintona. Obiekt jest wyposażony we wszystkie niezbędne sprzęty (bramki, kosze, drabinki, siatki).

Końcowa klasyfikacja dotychczas rozegranych turniejów

  • 19.03.2006r.- LKS Studzionka (seniorzy), LKS Wisła Mała (juniorzy), LKS Wisła Wielka (seniorzy), LKS Studzionka (juniorzy)

II Sąsiedzki turniej piłki nożnej o Puchar Sołtysa Wisły Małej, 25 lutego 2007 r.

Uczestnicy

Grupa A Grupa B
LKS Wisła Mała
LKS Brzeźce
LKS Studzionka
LKS Wisła Wielka
LKS Mizerów
KS WISŁA Strumień

Wyniki

  • LKS Wisła Mała- LKS Studzionka 2:5 (A. Brzyszkowski, J. Adamek, M. Skrzyszowski, M. Hałasek, T. Kilan)
  • LKS Wisła Mała- LKS Brzeźce 1:2
  • LKS Studzionka- LKS Brzeźce 1:1
  • LKS Mizerów- KS WISŁA Strumień 1:1
  • LKS Wisła Wielka- LKS Mizerów 0:1
  • LKS Wisła Wielka- KS WISŁA Strumień 0:4

Tabele

Grupa A Grupa B
LKS Studzionka 4 6-3
LKS Brzeźce 4 3-2
LKS Wisła Mała 0 3-7
KS WISŁA Strumień 4 5-1
LKS Mizerów 4 2-1
LKS Wisła Wielka 0 0-5

Półfinały

  • LKS Studzionka- LKS Mizerów 2:2, karne 2:1 (A. Brzyszkowski- 2)
  • LKS Brzeźce- KS WISŁA Strumień 0:3

O V miejsce

    LKS Wisła Wielka- LKS Wisła Mała 3 : 0

O III miejsce

  • LKS Mizerów- LKS Brzeźce 1 : 0

Finał

  • LKS Studzionka- KS WISŁA Strumień 0 : 3

Końcowa klasyfikacja

  1. KS WISŁA Strumień
  2. LKS Studzionka
  3. LKS Mizerów
  4. LKS Brzeźce
  5. LKS Wisła Wielka
  6. LKS Wisła Mała
  • Skład LKS Studzionka: A. Waleczek, M. Konieczny, M. Skrzyszowski, T. Kilan, A. Brzyszkowski, M. Hałasek, Ł. Czerwiński, S. Antonczyk, J. Adamek, P. Kropisz
  • Bramki dla LKS Studzionka zdobyli: A. Brzyszkowski- 3, J. Adamek, M. Skrzyszowski, M. Hałasek, T. Kilan, S. Antonczyk po 1