Ludowy Klub Sportowy w Studzionce

Pomiń nawigację
Drużyna M Pkt
1. Bojszowy 10 27
2. ZET 10 24
3. JUWe 10 22
4. Woszczyce 10 21
5. Chełm Śl. 10 21
6. Studzionka 10 19
7. Suszec 10 17
8. Łaziska (b) 10 16
9. Brzeźce 10 13
10. CZAPLA 10 10
11. Frydek 10 10
12. Kobiór (b) 10 9
13. Międzyrzecze 10 8
14. Jankowice 10 7
15. SIÓDEMKA 10 7
16. ISKRA II 10 0
powered by © Tabelkownik 1.5

Zobacz: całą tabelę, orlików, trampkarzy.

Junior Młodszy

17.10.2019, 17:00
SIÓDEMKA- Studzionka (na boisku w Studzionce)

Wyniki, tabela

Ostatnia kolejka

1 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 1:6 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 10 sie, 17:00
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 1:1 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 10 sie, 17:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 2:0 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 10 sie, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 11:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 10 sie, 17:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 2:0 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 11 sie, 11:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 0:3 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 11 sie, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 1:0 LKS Frydek LKS Frydek 11 sie, 17:00
B. Bączkiewicz
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 0:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 15 sie, 12:00
powered by © Tabelkownik 1.5
2 kolejka
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 1:1 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 17 sie, 17:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 1:4 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 18 sie, 14:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 7:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 18 sie, 17:00
LKS Frydek LKS Frydek 4:2 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 18 sie, 17:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 4:1 LKS Studzionka LKS Studzionka 18 sie, 17:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 4:0 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 18 sie, 17:00
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 3:1 LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 18 sie, 17:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce 3:2 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 4 wrz, 17:00
w pierwszym terminie 17.08.2019 przełożony
powered by © Tabelkownik 1.5
3 kolejka
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 1:0 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 24 sie, 17:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 1:2 LKS Woszczyce LKS Woszczyce 24 sie, 17:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1:3 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 24 sie, 17:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 2:0 LKS Frydek LKS Frydek 24 sie, 17:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 2:3 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 24 sie, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 3:1 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 24 sie, 17:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 1:3 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 24 sie, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 7:2 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 25 sie, 17:00
M. Konieczny, R. Dunat- 2, K. Kreja- 2, J. Placek- 2
powered by © Tabelkownik 1.5
4 kolejka
LKS Brzeźce LKS Brzeźce 3:2 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 31 sie, 17:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 0:5 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 31 sie, 17:00
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 0:1 LKS Studzionka LKS Studzionka 31 sie, 17:00
M. Domin
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 1:1 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 31 sie, 17:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 2:0 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 1 wrz, 17:00
LKS Frydek LKS Frydek 4:3 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 1 wrz, 17:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 2:3 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 1 wrz, 17:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 4:2 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1 wrz, 17:00
powered by © Tabelkownik 1.5
5 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 3:1 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 7 wrz, 17:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 1:1 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 7 wrz, 17:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 7:2 LKS Frydek LKS Frydek 7 wrz, 17:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 1:1 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 7 wrz, 17:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 1:2 LKS Woszczyce LKS Woszczyce 7 wrz, 17:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 0:5 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 8 wrz, 11:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 1:2 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 8 wrz, 17:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 2:1 LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 8 wrz, 17:00
W. Czerwiński, K. Kreja
powered by © Tabelkownik 1.5
6 kolejka
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 2:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 14 wrz, 16:30
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 4:2 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 14 wrz, 16:30
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 0:1 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 14 wrz, 16:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 0:3 LKS Studzionka LKS Studzionka 14 wrz, 16:30
w.o. na boisku 4:2. W drużynie gospodarzy grał nieuprawniony zawodnik
LKS Frydek LKS Frydek 5:0 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 14 wrz, 16:30
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 6:1 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 15 wrz, 16:30
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 1:0 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 15 wrz, 16:30
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 4:0 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 15 wrz, 16:30
powered by © Tabelkownik 1.5
7 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 3:0 LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 21 wrz, 16:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 4:0 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 21 wrz, 16:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 4:1 LKS Frydek LKS Frydek 21 wrz, 16:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce 1:2 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 21 wrz, 16:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 0:4 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 22 wrz, 11:00
w.o. Drużyna MKS ISKRA II została zdekompletowana w 25 minucie przy stanie 0:4
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 2:1 LKS Woszczyce LKS Woszczyce 22 wrz, 16:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 1:3 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 22 wrz, 16:00
S. Kowalczyk
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 0:3 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 22 wrz, 16:00
powered by © Tabelkownik 1.5
8 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 4:2 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 28 wrz, 16:00
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 4:4 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 28 wrz, 16:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 2:4 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 28 wrz, 16:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 2:0 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 28 wrz, 16:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 8:1 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 29 wrz, 15:00
LKS Frydek LKS Frydek 1:3 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 29 wrz, 16:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 2:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 29 wrz, 16:00
LKS Studzionka LKS Studzionka 3:1 KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 29 wrz, 16:00
M. Domin, R. Dunat, S. Kowalczyk
powered by © Tabelkownik 1.5
9 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 0:0 LKS Studzionka LKS Studzionka 5 paź, 15:30
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 2:3 LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 5 paź, 15:30
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 4:1 LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 5 paź, 15:30
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 4:5 KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 5 paź, 15:30
LKS Brzeźce LKS Brzeźce 0:3 OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 5 paź, 15:30
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 1:1 LKS Frydek LKS Frydek 5 paź, 15:30
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 0:15 LKS Woszczyce LKS Woszczyce 6 paź, 11:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 3:5 GTS Bojszowy GTS Bojszowy 6 paź, 15:30
powered by © Tabelkownik 1.5
10 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce 3:1 UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 12 paź, 15:30
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 4:1 MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 12 paź, 15:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 1:4 OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 12 paź, 15:30
GTS Bojszowy GTS Bojszowy 8:1 LKS Frydek LKS Frydek 13 paź, 15:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 1:2 GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 13 paź, 15:30
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 0:1 LKS Brzeźce LKS Brzeźce 13 paź, 15:30
LKS Studzionka LKS Studzionka 1:2 KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 13 paź, 15:30
J. Placek
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 2:2 KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 13 paź, 15:30
powered by © Tabelkownik 1.5
11 kolejka
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 19 paź, 15:00
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 19 paź, 15:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 19 paź, 15:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 19 paź, 15:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 19 paź, 15:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 19 paź, 15:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 20 paź, 11:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 20 paź, 15:00
powered by © Tabelkownik 1.5
12 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 26 paź, 15:00
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) -:- LKS Brzeźce LKS Brzeźce 26 paź, 15:00
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 26 paź, 15:00
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 26 paź, 15:00
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 27 paź, 14:00
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) -:- LKS Frydek LKS Frydek 27 paź, 14:00
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 27 paź, 14:00
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 27 paź, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
13 kolejka
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 2 lis, 14:00
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 2 lis, 14:00
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 2 lis, 14:00
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 2 lis, 14:00
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 2 lis, 14:00
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 3 lis, 11:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 3 lis, 14:00
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 3 lis, 14:00
powered by © Tabelkownik 1.5
14 kolejka
LKS Woszczyce LKS Woszczyce -:- OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice 9 lis, 13:30
LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) -:- LKS Frydek LKS Frydek 9 lis, 13:30
LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice -:- GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec 9 lis, 13:30
KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. -:- MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II 9 lis, 13:30
KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze -:- OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy 9 lis, 13:30
GTS Bojszowy GTS Bojszowy -:- KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) 10 lis, 13:30
LKS Studzionka LKS Studzionka -:- LKS Brzeźce LKS Brzeźce 10 lis, 13:30
KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy -:- UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach 10 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5
15 kolejka
OKS ZET Tychy OKS ZET Tychy -:- GTS Bojszowy GTS Bojszowy 16 lis, 13:30
UKS CZAPLA w Kryrach UKS CZAPLA w Kryrach -:- KS STAL Chełm Śl. KS STAL Chełm Śl. 16 lis, 13:30
LKS Brzeźce LKS Brzeźce -:- KS SIÓDEMKA Tychy KS SIÓDEMKA Tychy 16 lis, 13:30
GKS KRUPIŃSKI Suszec GKS KRUPIŃSKI Suszec -:- LKS Studzionka LKS Studzionka 16 lis, 13:30
MKS ISKRA Pszczyna II MKS ISKRA Pszczyna II -:- KS POLONIA Międzyrzecze KS POLONIA Międzyrzecze 17 lis, 11:00
LKS Frydek LKS Frydek -:- LKS ZNICZ Jankowice LKS ZNICZ Jankowice 17 lis, 13:30
OKS JUWe Jaroszowice OKS JUWe Jaroszowice -:- LKS LEŚNIK Kobiór (b) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 17 lis, 13:30
KS POLONIA Łaziska II (b) KS POLONIA Łaziska II (b) -:- LKS Woszczyce LKS Woszczyce 17 lis, 13:30
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela

Drużyna Mecze Punkty Z-R-P Bramki Bilans
1. GTS Bojszowy 10 27 9-0-1 41:9 +32
2. OKS ZET Tychy 10 24 8-0-2 44:11 +33
3. OKS JUWe Jaroszowice 10 22 7-1-2 24:9 +15
4. LKS Woszczyce 10 21 7-0-3 35:17 +18
5. KS STAL Chełm Śl. 10 21 6-3-1 22:12 +10
6. LKS Studzionka 10 19 6-1-3 20:13 +7
7. GKS KRUPIŃSKI Suszec 10 17 5-2-3 16:16 0
8. KS POLONIA Łaziska II (b) 10 16 5-1-4 29:23 +6
9. LKS Brzeźce 10 13 4-1-5 14:22 -8
10. UKS CZAPLA w Kryrach 10 10 3-1-6 17:21 -4
11. LKS Frydek 10 10 3-1-6 19:31 -12
12. LKS LEŚNIK Kobiór (b) 10 9 2-3-5 14:20 -6
13. KS POLONIA Międzyrzecze 10 8 2-2-6 18:25 -7
14. LKS ZNICZ Jankowice 10 7 2-1-7 12:25 -13
15. KS SIÓDEMKA Tychy 10 7 2-1-7 15:26 -11
16. MKS ISKRA Pszczyna II 10 0 0-0-10 5:65 -60
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela rozbudowana

Ogółem U siebie Wyjazdy Bezpośrednie
Drużyna M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Pkt Z-R-P Br RB M Ptk Br
1. stay   GTS Bojszowy 10 27 9-0-1 41:9 +32 5 15 5-0-0 25:2 +23 5 12 4-0-1 16:7 +9
2. up (+1) OKS ZET Tychy 10 24 8-0-2 44:11 +33 5 15 5-0-0 29:4 +25 5 9 3-0-2 15:7 +8
3. down (-1) OKS JUWe Jaroszowice 10 22 7-1-2 24:9 +15 5 9 3-0-2 10:7 +3 5 13 4-1-0 14:2 +12
4. up (+2) LKS Woszczyce 10 21 7-0-3 35:17 +18 6 12 4-0-2 15:13 +2 4 9 3-0-1 20:4 +16 1 3 4:2
5. down (-1) KS STAL Chełm Śl. 10 21 6-3-1 22:12 +10 5 13 4-1-0 10:1 +9 5 8 2-2-1 12:11 +1 1 0 2:4
6. down (-1) LKS Studzionka 10 19 6-1-3 20:13 +7 6 12 4-0-2 15:9 +6 4 7 2-1-1 5:4 +1
7. up (+1) GKS KRUPIŃSKI Suszec 10 17 5-2-3 16:16 0 4 5 1-2-1 4:8 -4 6 12 4-0-2 12:8 +4
8. down (-1) KS POLONIA Łaziska II (b) 10 16 5-1-4 29:23 +6 5 12 4-0-1 20:4 +16 5 4 1-1-3 9:19 -10
9. up (+1) LKS Brzeźce 10 13 4-1-5 14:22 -8 4 6 2-0-2 7:9 -2 6 7 2-1-3 7:13 -6
10. down (-1) UKS CZAPLA w Kryrach 10 10 3-1-6 17:21 -4 4 4 1-1-2 10:11 -1 6 6 2-0-4 7:10 -3 1 3 4:1
11. stay   LKS Frydek 10 10 3-1-6 19:31 -12 4 9 3-0-1 14:8 +6 6 1 0-1-5 5:23 -18 1 0 1:4
12. up (+2) LKS LEŚNIK Kobiór (b) 10 9 2-3-5 14:20 -6 6 9 2-3-1 11:8 +3 4 0 0-0-4 3:12 -9
13. up (+2) KS POLONIA Międzyrzecze 10 8 2-2-6 18:25 -7 5 4 1-1-3 7:9 -2 5 4 1-1-3 11:16 -5
14. down (-2) LKS ZNICZ Jankowice 10 7 2-1-7 12:25 -13 6 0 0-0-6 5:18 -13 4 7 2-1-1 7:7 0 1 3 3:0
15. down (-2) KS SIÓDEMKA Tychy 10 7 2-1-7 15:26 -11 6 4 1-1-4 9:15 -6 4 3 1-0-3 6:11 -5 1 0 0:3
16. stay   MKS ISKRA Pszczyna II 10 0 0-0-10 5:65 -60 4 0 0-0-4 1:27 -26 6 0 0-0-6 4:38 -34
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela krzyżowa

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16
1. Bojszowy X -:- 2:0 -:- 6:1 2:0 8:1 7:0
2. ZET -:- X -:- -:- 4:0 3:1 7:2 4:1 11:0
3. JUWe 1:0 X 2:3 4:1 1:2 -:- 2:1 -:-
4. Woszczyce 1:6 4:2 -:- X 4:2 0:1 -:- 3:1 3:1
5. Chełm Śl. -:- X 0:0 3:1 2:0 2:0 3:0 -:- -:-
6. Studzionka 1:3 X 7:2 -:- 1:0 2:1 1:2 3:1 -:-
7. Suszec 0:5 1:1 -:- X -:- 2:1 1:1 -:-
8. Łaziska (b) -:- X 0:1 -:- 4:0 4:0 4:2 8:1
9. Brzeźce 0:3 -:- 1:2 X 3:2 -:- -:- 3:2
10. CZAPLA 1:4 -:- -:- 4:5 1:1 X 4:1 -:-
11. Frydek -:- -:- 1:3 X 4:3 -:- 4:2 5:0
12. Kobiór (b) 1:0 1:1 -:- -:- X 4:4 1:1 0:1 4:1
13. Międzyrzecze -:- -:- 1:1 2:1 2:3 0:1 X 2:3 -:-
14. Jankowice 1:2 1:4 0:3 1:2 2:4 0:3 -:- -:- X
15. SIÓDEMKA 3:5 -:- 1:3 1:2 2:2 2:0 -:- 0:3 X
16. ISKRA II 0:4 0:15 0:5 1:3 -:- -:- -:- X
powered by © Tabelkownik 1.5

Tabela serii

Kolejka
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Bojszowy W W P W W W W W W W
2. ZET W W W W W P W P W W
3. JUWe W W W P R W W W W P
4. Woszczyce P W W P W W P W W W
5. Chełm Śl. W R W W W P W W R R
6. Studzionka W P W W W W P W R P
7. Suszec P R W P W W W P R W
8. Łaziska (b) R W P W P W P W W P
9. Brzeźce P W P W R P P W P W
10. CZAPLA W P W P R P W P P P
11. Frydek P W P W P W P P R P
12. Kobiór (b) R P W R P P P R P W
13. Międzyrzecze P P P P R P W R P W
14. Jankowice P P P R P P W P W P
15. SIÓDEMKA W P P P P W P P P R
16. ISKRA II P P P P P P P P P P
powered by © Tabelkownik 1.5